Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik szules elott...

Kismamik akik szules elott alltok par nappal, ti hogyan veszelitek at a nappalokat es az ejszakakat? Tudtok aludni ejszakankent?

Figyelt kérdés
Mert en mar a 37. hettol egeszen mostanaig nem tudok aludni ejszakankent, csak par orat. Az tan felvagyok kb 3 orat es aztan probalkozom ismet elaludni, persze akkor is nehezemre megy az elalvas.
2016. aug. 29. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem végig voltak olyan időszakaim, amikor alvásproblémáim voltak. 37 hetes korom körül is. De elmúlt, mint mindig. A szülés előtti éjjel nagyon rosszul aludtam, óránként ébredtem fel. De addig jól aludtam, 1x keltem fel pisilni (34 hetes korom előtt egyszer sem). Amikor éppen olyan időszakomban voltam, hogy rosszul aludtam, akkor viszont hajnalban felkeltem már és nem tudtam visszaaludni, ennek ellenére éjfélig forgolódtam. Pedig dolgoztam és nem pihentem nappal. Ez általában pár napig tartott majd visszaállt a rend.
2016. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rosszul alazom kb a 34. héttől, nem találom a helyem sehogy. Éjszakánként 4-5-ször megyek mosdóba. Hiába fekszem le 10 körül, sokszor éjjel 1 is van, mire elalszom, és ennek ellenére 5-6 körül ébredek. Van egy kis refluxom, meg nehezen kapok levegőt fekve, így félig ülve alszom, de igazából sehogy sem jó. Ráadásul ülve oldalt, mert a hátamra nem tudok még ülve sem nagyon dőlni, rögtön az ájulás kerülget. Szerencsére nem dolgozom, így szoktam napközben aludni 1-2 órát, olyankor kicsit jobb. De mindezek a dolgok természetesek a terhesség vége felé, így nem csüggedek :-). Kitartás mindenkinek! 38+5 hkm
2016. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már alig alszok,de nem a fájdalomtól,hanem az idegtől. Betöltött 40. hét utáni naponta kórházba járás és vizsgálatok,teljesen kicsinálnak idegileg. Kívánom h előbb szülj mert ez egy pokol.
2016. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!