Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg vagyok. Ebből kifolyólag...

Meleg vagyok. Ebből kifolyólag sok a problémám. Ki hogyan viseli el ezt? 26/f

Figyelt kérdés
Gyakran sírva fakadok főként akkor tör elő könnyebben ha megiszom 2-3 sört és "becsípek" ilyenkor felszínre tör a frusztráció és egyéb problémákból adódó szomorúság/kétségbeesés. 17 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok de nem vagyok képes elfogadni ezt, ezért még csak szexuális kapcsolatom sem volt (mert ott a szégyen ami gátol), jelenleg 26 vagyok. A szüleim nem tudják és a családtagjaim sem és úgy gondolom jobb ha nem is tudják. Úgy érzem az idő csak rohan, az élet elrepül és egyszerűen magányosan, a valódi énemtől elzárkózva kell leélnem az életem. Nem tudom mihez kezdjek. Gyakran jut eszembe, hogy jobb lenne ha a "vészkijáratot" választanám. Főként azért is mert tudom, hogy kilógok a sorból és ma csak nevetség tárgya lennék mások szemében vagy egyéb hasonló. Gyakran frusztrált vagyok, ideges, stresszes valószínűleg ezen okokból kifolyólag. Zárkózott vagyok és kerülöm a közösségi életet. A munkámmal és a keresettel nincs problémám (fizikai munka, de jól fizet), ez valamennyire eltereli a gondolataimat. Azt hittem ez majd megoldja a problémám részét de a belül folyamatosan érzem, hogy valami nincs rendben. Pedig teljesen átlagosan élem az életem, igyekszem beolvadni nem reklámozom senkinek sem ezt a dolgot, csak próbálok egyszerűen élni - de ugyanakkor valamiért gondot jelent ez a rejtőzködő életmód. Csak szeretném valahogyan kezelni ezt a dolgot.

2016. szept. 17. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan heteró vagyok de azért válaszolok: Az emberek többségét nem zavarja/nem érdekli, h milyen a nemi identitásod. Ezért ne legyenek gátlásaid. Tehát a nehéz rész az a család, őket meg te ismered, de szerintem érdemes sakkor elmondani ha már elfogadtad önmagadat, ha már határozottabb vagy.
2016. okt. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!