Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy álló autóból szálltam ki...

Egy álló autóból szálltam ki amikor egy részeg kerékpáros a nyitott ajtónak jött és ezen átesett, állítólag ebből kifolyólag 8napon túl gyógyuló sérülése lett, milyen problémám lehet nekem ebből?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ebből semmi bajod nem származhat.részegen még kerékpározni se lehet,egyértelműen a biciklis volt a hibás.
2012. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A problémád csak az lehet ebből, hogy fénysérült lett az ajtód. Semmiképp nem fogják a részeg kerékpárost nyertesként kihozni.
2012. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Öcsémbe 2 éve belerongyolt egy részeg bringás oldalról, neki 8 napon túl gyógyuló lett. A kerékpáros olyan helyről jött, ahol ki volt rakva a kerékpározni tilos. A kerékpáros családjának volt kontaktja, öcsémet kihozták vétkesnek és megtörtént a feljelentés. Vicces mi? A helyszínelő neki is azt mondta, egyértelműen nem ő a hibás...

Végül ügyvédet kellett bevonni és sikerült bizonyítani, hogy nem ő a vétkes. Magyarország és siófoki rendőrség én így szeretlek <3


Csak azért írtam, hogy ugyanígy téged is simán megpróbálhatnak behúzni.

2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy te okoztad az ajtó kinyitásával, lehet hogy ez gondatlanságból elkövetett testi sértést valósit meg. (ugye mondhatják, hogy nem néztél a tükörbe, mikor nyitottad az ajtót)
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tanúként hallgattak ki és most már gyanusított lettem,és a négy tanúmat is beidézték akik még a kocsiban tartózkodtak,tükröm nekem nem volt mivel a sofőr mögött ültem és már 20cm nyitva volt az ajtó mielőtt kiszálltam.

De mivel az öreg úr akkor nem jött be az ügyeletre ,én meg becsületesen megadtam az elérhetőségeimet ezért négy nap elteltével értesített a rendőr ,hogy kórházban van az emberke! Szóval nem tudom bebizonyítani ,hogy részeg volt azt sem ,hogy láthatósági mellény nélkül közlekedett!Így mit szóltok ehhez?

2012. máj. 2. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4 tanúd tudja igazolni , hogy volt e rajta mellény meg a többi sallangot. Szerintem keress egy ügyvédet, mert így nagyon csúnyán elveszhetsz a jogi útvesztőkben, aztán kihoznak bűnösnek.
2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem. az már más, ha nem te voltál a sofőr. Szerintem.
2012. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem a sofőr tudja tanusítani, hogy a biciklis bő 3 méterrel beljebb haladt, de mivel be volt állva, mint a gerely, simán beletekert a már nyitott ajtóba. Mind a négyen éreztétek rajta a tömény cefre szagot, artikulátlanul beszélt, stb. Ügyvéddel konzultálj, de ebből nem kellene, hogy problémád legyen. Egyébként szívem csücskei a mindenféle kresz ismeret nélkül tekerő birkák, mindezt megfejelve az alkohol mámorral, mellőzve a világítást és/vagy láthatósági mellényt. Aztán persze fel vannak háborodva, ha eltapossák őket... És az még a jobbik eset, ha túléli a hülyéje.
2012. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek!..:)

Tanulság: becsületesnek és tisztességesnek lenni a mai világban egyenlő az öngyilkossággal....:)

2012. máj. 3. 18:51
 10/10 kovpet ***** válasza:

"Tanulság: becsületesnek és tisztességesnek lenni a mai világban egyenlő az öngyilkossággal....:)"


A tanulság az, hogy személyi sérüléses balesetnél rendőrt kell hívni.

2012. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!