Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más lány is van igy? Vagy ez...

Más lány is van igy? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok es rendor szeretnek lenni a korom beli lanyok mar sminelik koromlakkoznak meg szepsegmagazinokat vesznek romantius filmekez neznek de engem jobbam erdekel a sport a rendormagazinok es a rendorsegi felszerelesek es a rendoros filmek meg sorozatok meg a hirek

Mas lany is van igy?

vagy csak en?


2016. szept. 18. 16:59
 1/4 anonim válasza:

szia :)

ez nagyon jó, hogy már ennyi idős korodban van egy elképzelésed, én kívánom, hogy megtudd valósítani.

semmi gond nincs azzal hogy téged nem érdekelnek annyira az általános "lányos" dolgok (smink, körömlakk) igazából 14 évesen még túlzásnak is tartom. mi még 14 évesen kint lógtunk és nem ezzel foglalkoztunk, erre bőven ráérsz. :)

emiatt nehogy rosszul érezd magad, sőt. nem kell olyannak lenned mint mindenki más. én sem vagyok az a tipikus sminkes-körömlakkos-rózsaszínbe öltözött lány, és nem volt eddig problémám vele az életem során. mindennek megvan a maga helye és ideje (pl. sminknek a hétköznapokban egy 14 évesen semmiképp nincs helye)

tehát röviden, ha valaki ezért beszól, akkor ne érdekeljen. biztosan lesznek olyan emberek az életedben akik pont ezt fogják benned értékelni, hogy nem vagy tucat, és céljaid vannak. sok sikert :) (a mostani 14 éves generációról meg inkább nem írnék véleményt)

2016. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez normális. 14 vagyok, és ugyan én nem rendőr szeretnék lenni, de én se sminkelem magam (és később sem szeretném), nem nézek romantikus filmeket és szépségmagazinokat sem olvasok. Szóval nem kell aggódnod, csak csináld, ahogy szeretnéd!:)
2016. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt :)
2016. szept. 18. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Igen, csak te.
2016. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!