Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó a legtöbb...

Miért ilyen bunkó a legtöbb ember?

Figyelt kérdés
Komolyan itt is ha valaki ki ír egy normális kérdést de valakinek nem tetszik rögtön beszól provokal stb... Stílusok vélemények gondolatok miért nem lehet tiszteletben tartani ha valaki más ha mást szeret ha más a véleménye... Felduhito hogy az emberek 90% milyen gyerekes és sajnos nem lelkileg hanem észben... De ez az én véleményem

2016. aug. 20. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Elfelejted, hogy ez egy anonim, internetes oldal.. Van akiből ez azt váltja, hogy kvantumfizikusnak / zseninek hiszi magát.


Én kevés ilyennel találkozom itt, sokkal jellemzőbb, hogy valaki fáradságot nem kímélve rendes, teljeskörű választ ad. De ki mit figyel. És persze függ a kérdéstől is.

2016. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mind2 oldalról előfordul, van amikor a kérdést kiírónak nem felel meg az adott válasz és elkezdi fikázni a neki segíteni akarókat és van olyan is, amit te írtál. Gondolom sok a troll, a provokatív személyiség, primitív..., ahogy az előző is írta itt ezeket név nélkül és következmények nélkül megtehetik.
2016. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Régebben engem is nagyon zavart az ilyen,de elfogadtam,hogy vannak hülye emberek és nem szabad velük foglalkozni.
2016. aug. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Ironikus, hogy hetente kétszer van erről szóló kérdés, de persze úgy a kérdező, mint a válaszolók, mindig kivételek... ^^


Személyes kedvencem a "magyarozás", hála az égnek, hogy az is megjelent itt, mondd csak te milyen nemzetiségű vagy..?

2016. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek célja van vele. Én azokkal szoktam bunkózni, akik olyat írogatnak, ocsmány pasiként milyen szar az élet. Ezek a szép szóból nem értenek, csak abból, ha nyomatékosan elmondják nekik, hogy a saját hibájukból tartanak itt.
2016. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Megkell tanulni, hogy hogyan ignoráld a parasztokat. Ha mindegyiken fennakadsz akkor nem vár rád hosszú élet :/

Lekell szarni őket és max sajnálni, h ilyen ostobák.

2016. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes en mindig normalis valaszokat kapok. Ez azert nagyban fugg a kerdestol is, meg hogy melyik kategoriaba tartozik a kerdesed.
2016. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!