Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson jó ember volt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 10:25
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

szegény justin bipőr rajongók

Meg One direkton ti mind gagyi számokat hallgatok


én és társaim pedig a királyt Michael Jacksont és büszke vagyok magamra

2016. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az utolsó mondja. Michael Jackson the king of pop forever.😍🎶🎤👑
2016. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

jól mondja kedves Michael Jackson fan társam az utolsó voltam

Michael Jackson volt van lesz a legjobb mindig

2016. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
10%

Oké legyen Ő a king of pop, kár hogy unalmasak a számai.


És az megint egy más kérdés hogy annyi anyagot fogyasztott hogy egy másik világban élte az életét.


Kár hogy nem is ő írta a számait.


Pl. egy Metallica valamit le tett az asztalra. Zenei szinten persze.

2016. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ajánlom mindenkinek

2016. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a Metallica hogy jön ide amikor egy teljesen másik műfaj.

Az hogy unalmasak a számai az a te egyéni véleményed, nem pedig általános igazság.

Ilyen kijelentéssel meg hogy Michael Jackson nem tett le semmit zeneileg az asztalra meg ne haragudj, de magadat járatod le. Korszakalkotó volt, forradalmi újító, divatot teremtett. A film és videókészítés is rengeteg mindent köszönhet neki, több filmkészítési technikát az ő klippjeiben alkalmazták először. Ő volt az első fekete előadó akinek a klippjetit sugározta az MTV. Hiába majmolja Timberlaktől Bieberig mindenki, a popzenében mindig is ő lesz a legnagyobb.Ő írta a dalokat, szerezte a zenét, találta ki és tanította be a színpadi mozgást ami csak a legnagyobbakra jellemző.

Lehet hogy neked rôhejes a Thriller-valóban nem a legzseniálisabb száma, de még csak a top 10be sincs bent- de attól még óriási jelentősége van.

Amúgy meg láttam őt 50 évesen próbálni, és lenyűgöző hogy a kialvatlan, csontsoványra fogyott de ugyanolyan vasakaratú Michael Jackson aki betegségek, balesetek, vádaskodások és megaláztatások sorozatán van túl, ilyen állapotban is simán letáncolja az egézségtől duzzadó táncosait.

Nem tett le semmit zeneileg az asztalra :D 5 éves kora óta dolgozik, a nevét a világ legeldugottabb helyein is megismerik, megdönti az addig érényes rekordokat, eljótékonykodja az összes turnézással megkeresett pénzét és nem tett le semmit az asztalra :D

És ezeket mind úgy mondom hogy rocker vagyok de MJ zenéit még én is meghallgatom.

Az anyagos beszólásodhoz meg gratulálok. Nézz már legalább utánna, ha leírsz egy ekkora hülyeséget.

2016. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg mondta az utolsó

furcsa mégis Michael Jackson a király és nem a Metallica


ha megyünk az utcán megkérdeztem az embereket ki a jobb a Metallica vagy Michael Jackson milyen választ kapnák

hát persze hogy Mj

2016. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

abból megítélve amit a világnak mutatott szerintem jó ember volt, adakozott nagyon sokat, gyermek kórházakat látogatott, foglalkozott a gyerekekkel.

Az hogy valójában mi volt, hogy ezeknek az adakozásnak, jótéteményinek van e valami a hátteréében azt nem tudjuk, szerintem nincs és önzetlen volt

2016. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel hogy a Metallica és MJ egy teljesen más műfaj? Pont ezt magyarázom! Erről is több oldalt lehetne írni.


Van egy MJ, komoly "szakembergárdával" nevezzük inkább őket "sok pénzt elkérő álszakembereknek" és pop műfajban alkotnak valamit, persze szórakoztatni akarnak, és ez valamennyire sikerül is, pár átverhető embernek sikerül ezt bebeszélni, előállnak ezzel a king of pop maszlaggal, stb.


Ellenben egy Metallica, akik saját magukat építették fel, és tudnak is hangszeren játszani, sokkal jobb és nagyobb náluk a show mint MJ-nél.


Nem is értem komolyan mondom minek ez a szöveg hogy más műfaj. Zenei műfaj. Sőt egyébként Jacko pár száma is tartalmazott Rock elemeket, akkor miről beszélünk? Jacko számaiban nincs tartás, és mára ha az ember megnézi őket youtube-on ki fulladtak mind. Ellenben pl. Metallica, kár hogy csak őket hoztam fel, de mondhattam volna mást is nem csak rock műfajban, szóval az ő számaik alapműnek számítanak mindörökre. Jacko halálával kipukkadt a lufi, nem mint zenész volt ő értékes, hanem jók voltak a markentingesei. Ennyi.

2016. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
100%

"Ellenben egy Metallica, akik saját magukat építették fel,"

Ja, mert Michael Jackson nem...csak a gyerekkora ment tönkre amikor öt évesen napi 5 órát gyakorolt míg a többi gyerek kint az utcán játszot.

Nagyon el vagy tévedve utolsó! De engem nem érdekel hogy

neked ez a véleményed, gondold csak így, attól még Michael Jackson ugyanolyan legenda marad. Nekem és még többmillió embernek alapművek az ő számai.

2016. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!