Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson jó ember volt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 10:25
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
51%
Nem haragszom! A súlyos értelmi fogyatékosokat mindig is nagyon szerettem és tiszteltem!
2016. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos értelmi fogyatékos vagyok Egyetemi diplomával.


De tudod mit én nem is sértegetlek téged, nem is ismerlek, ez a topic MJ-ről szólt, aki összesett a színpadon, mert az agya nem bírta el a sok anyagot.


A nagy csoda.


Köszi, viszlát.

2016. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szia!
2016. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

én vagyok az aki azt írta

Hogy nagy csodája a világnak

2016. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
100%
Nála nincs jobb. A pop királya. Egyszerűen imádom!<3 16/l
2016. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Lehet írni, hogy hű, pop királya, meg zene királya, meg minden. De nem ettől lesz valaki jó ember. Így van, Michael tényleg a zene királya, sőt a szórakoztató ipar királya, meg bárminek a királya, mert akkora nagy koponya. De nem művészetben mérik, hogy jó ember, vagy sem.

Viszont a kérdésre válaszolva, IGEN, Michael jó ember volt. A legjobb, aki a földön létezett Teréz anya mellett! Ez így van!

Aki kötekedik, az azért teszi, mert még egy fényképen vagy videóban sem nézett bele a szemébe. Mert annyi is elég ahhoz, hogy meggyőződjünk róla.

A sok pletyka, az meg szánalmas. Aki elhiszi meg is érdemli, mert hülye.

Ezt minden épeszű ember jegyezze meg, ha diplomás, ha nem: MICHAEL JACKSON JÓ EMBER VOLT!

Köszönöm.

2016. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Roadkill válasza:
51%
Azért bocsánat hogy közbe szólok,de miért kell bántani a Metallica-t?HÁ....kis k.cs!gök ha nem tudjátok hogy a Metallica min ment át akkor meg k!ss legyen!!!Világos?Na szal Micheal Jackson igen jó ember volt és jó énekes és táncos,tényleg jó ember volt!Ezt ell kell ismerni!De azért a Metallica-t se bántsuk mert nagyon sokat köszönhet a rock és metál társadalom nekik...vegyük úgy hogy MJ a pop király akkor a Metallica meg Trash metálé!Én mind a kettőt szeretem és tisztelem őket azért amit lettetek:D Amúgy meg aki a Metallica-t bántja az tegyen már le annyit mint ők!ugyan igy van Micheal-lal is!Na szasztok!
2017. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
Egyetemi diplomád van? Én ezzel nem dicsekednék, hogy ennek ellenére is ennyire hülye vagy. Michael forever!
2018. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget adományozott. Jó ember volt.

Énekesként táncosként is szuper volt.

Billie Jean a világ legjobb zenéje. Beat IT a második. Kár, hogy meghalt, nagy veszteség a világnak, főleg az utolsó turnéját nem tudta megcsinálni.

Bukarestet szerintem nagyon szerethette. 😁

De Magyarországon kétszer is járt, koncertjén 1 millió magyar ember nézte. 🇭🇺

Heim Pálba is adományozott. Utolsó gondolatai, is, hogy kórházakat és segíteni akart. Man ön the mirror-t hallgassátok meg. Érteni fogjátok miről beszélek.

2018. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!