Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Fiúk! Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lány verekszik?

Figyelt kérdés

Pl. két lány egymás hajába kap,egyik megveri a másikat.De alapjába rendes lány/lányok.Imponáló vagy visszataszító,vagy szánalmasnak találjátok hogy az erőszakot választják megoldásként?

És ne jöjjön légyszi az hogy "kva jót röhögünk rajtuk" :D



2016. szept. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító. 190 centis fiúként egyszer verekedtem csak életemben, valamikor 11 évesen, minden más konfliktust le tudtam rendezni anélkül hogy lealacsonyodtam volna ilyen mélyre. A legtöbb agresszív ember aki verekedni akar valami súlyos problémával küzd, például otthon konfliktusa van a szüleivel, magánéleti probléma, ilyenek. Valószínűleg ha jobban megismernéd őket már nem is akarnál velük többet verekedni, inkább lesajnálnád őket vagy segíteni akarnál nekik. Nekem alapvetően a vidám, aranyos lányok tetszenek, akiknek van annyi esze hogy meg tudják oldani a konfliktusaikat kulturált módon.
2016. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A hajtépést nem szeretem, de ha 2 nő verekszik, az érdekes tud lenni. Érdekel a női agresszió okai, mibenléte.
2016. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A csajszibunyó amikor leöntik egymást és egymás haját tépik az nagyon durván visszataszító. Egyszerűen egy ilyen megnyilvánulás után nagyon sok időnek kell eltelnie hogy ne nézzem butának őket.

Viszont ha egy lány tud verekedni, meg tudja védeni magát az egyértelműen pozitívum. Viszont annak ellenére hogy edzéseken nagyon élvezem a full kontakt küzdelmeket, elítélem azokat akik szándékosan konfliktust keresnek. Nálunk is vannak nagyon jó csajok akik tudnak verekedni. Viszont amit leírtál az szánalmas, és nagyon mást nem lehet csinálni mint hogy röhögünk rajtuk egy qrva jót.

2016. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ hogy üt. Ha csak ilyen ratyi hajtépés meg pipiskedés akkor nagyon gáz és visszataszító, de ha az egyik lány direkt arcba üt keményet akkor szexi. (Tehát nem fél bántani a másikat igazán)
2016. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
A hajtépés csúnya dolog, de ha ököllel intézik el, még élvezem is.
2016. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Mint általában, vagy rá sem hederítünk, vagy valamelyik félnek szurkolok ha közel áll hozzám valamelyik fél.

Igazából ha egymással verekednek, akkor nincs baj, de ha fiúval, az már inkább, mivel a fiúban van annyi betyár-becsület, hogy erősebbik nem képviselőjeként nem üt vissza.

2016. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeretem mikor egymás haját tépik
2022. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!