Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy magyar és egy cigány...

Ha egy magyar és egy cigány lány verekszik, miért mindig a cigánylány nyer? Mitől olyan kemények?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen verekedést láttam már, egy az egy ellen, de mindig a cigánylány volt a keményebb és erősebb, a magyarnak esélye sem volt sajnos. A legtöbbször nem is hajhúzásos bunyó volt, hanem legfőképp gyomorra mért ütésekkel és combra történt rúgásokkal törték meg a magyar lányok ellenállását. Mint aki tanulta, hogy kell az ellenfelet legyőzni. Többször még meg is alázta a cigánymagyar csajt. Miután szétverte, adott neki zsepkendőt,h törölgesse magát és kérdezte, hogy fájt-e neki, mert kaphatott volna nagyobbat is ám.

2009. nov. 30. 00:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Te itt egy konkrét esetről beszélsz, közben úgy állítod be, mintha ez lenne a megszokott gyakorlat.Nálunk az osztályban pl. két cigánygyerek volt a "célpont" mindig a többi cigó részéről is, egyszerűen mert egyik debilebb volt mint a másik.Mindig mindenhol vannak ilyen kiszemelt személyek, akik különböznek a viselkedésükben, ezért kapják a ba*zogatást verést, sztem a bőrszín itt tök mind1.Őszintén szólva elegem van már az ilyesfajta propagandából, h mi szerencsétlen áldozatok vagyunk, akiket a cigók úgy terrorizálnak ahogy kedvük tartja, ez abszolút nem így van, legalább is én nem tapasztaltam, az az igazság, h a cigányok között sok az agresszív,neveletlen frusztrált k*cs*g, az h kin vezetik le a feszültségüket az az etnikai hovatartozástól sztem abszolút független.Mindig az kap, aki visszahúzódó, furán viselkedik, félénk, akár teljesen Magyar, akár tiszta Cigány, akár vegyes a társaság, vagy csoport.Nem tudom, h egyesek számára az a legnagyobb trófea, amit mutogatni kell a nagyvilágnak, ha cigányok terrorizálnak egy Magyart, ennek csak örülnek, mert ez őket állítja be fölényben lévőnek. Miért nincsenek videók, ahol egy szemtelen cigány kap a pofájára, ilyen is van, csak hogy az ilyen kurucinfó stb. portáloknak úgy tűnik nem a Magyarok fölénye a fontos, hanem az h szánalmat váltsanak ki mindenkiből, önsajnálatot, aztán egy-egy videó alá megy a zikkájl, meg halál a romákra komment és mindenki jól érzi magát, és mindig nemsokára más lesz, majd, majd majd, nemsokára......mikor? Amikor győz a jobbik ?? hahaha Saját magát megvédeni jobbik stb. nélkül is lehet, ez csak kifogás.Lassan már úgy kéne éreznem, nézegetve/olvasgatva ezeket a dolgokat, mintha idegen lennék a saját hazámban és terror alatt tartva, holott a valóságban ezt valahogy nem érzékelem egyáltalán.Az egész konfliktus föl van turbózva a média által, mindkét oldalról, amíg az emberek állítólagos tarthatatlan etnikai konfliktusokkal vannak elfoglalva, a pártok művelhetik szépen a disznóságaikat figyelemfelkeltés nélkül.Sztem ha mindenki őszinte, akkor tudja, h kiéleződött Cigány-Magyar konfliktus csak a médiában meg föőleg a neten van, de a hétköznapi életben nincs.Errefelé nagyon sok a cigó, de itt senki sem retteg ha kimegy az utcára, inkább röhögünk, amikor megjelennek a kamu D&G,ami esetenként inkább D&D vagy D&C föliratu pólóban meg, karvastagságú műanyag fuxban, ilyen az átlag bunkó cigány, szerencsére nem mind ilyenek.Nem kell bedőlni a mesterséges hangulatkeltésnek.
2009. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Ősrégi trükk szavazatok nyerésére, és egy bizonyos nép elleni uszításra. A feketék ellen is alkalmazták és alkalmazzák, hiszen fehérek terjesztik azt a nézetet, hogy egy fekete ember testmérettől függetlenül bármilyen fehér emberrel elbír, hogy gyorsabbak, agresszívak.

A nácik ezt mesteri szintre emelték, amikor is Julius Streicher a Stürmerben a zsidókat a betegeiket altatásban megerőszakoló elemeknek állították be, és hogy ily módon fertőzték meg a fiatal német lányokat az idegen spermával azért, hogy többé ne szülhessenek tiszta árja gyermekeket. Jó nagy baromság, mi? De működött, mert az emberek képesek iszonyatosan bután viselkedni akkor, ha valamit követni kell.

És ugyanez van a cigányokkal is. Megpróbálják elhitetni azt, hogy itt cigányország lesz, és hogy minden sarokból késes cigányok leselkednek a magyarokra, és persze hogy a cigány az sokkal erősebb, mint a magyar.. Olyat is hallottam már, hogy a cigány veleszületett harcművészeti képességekkel rendelkezik.. Szóval nincs vége a baromságoknak. Ezek azért kellenek, hogy a lakosság rettegjen annyira, hogy egy bizonyos pártra szavazzon. Manipuláció V 1.0.

2009. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem fel, nem kaptam rá választ! Nem egy konkrét esetről beszéltem! Nem szociológiai elemzést várok semmiképp, az ilyenek kíméljenek!
2009. nov. 30. 08:28
 4/29 anonim válasza:
72%
A kérdésedet úgy tetted föl, mintha minden verekedésre igaz lenne...Akkor miért tiltakozol az általános válaszok miatt?! Szerintem a cigány lányok ugyanúgy sérülékenyek, mint a nem cigányok, de valószinű, akik közülük olyan kemények, ahogy írod, ők is ki voltak téve támadásoknak és begyakorolhatták a technikát a saját védelmükre.Mesterséges és álságos, veszélyes, gyáva stb. hangulat- és gyűlöletkeltésnek tartom, ami ebben a témában megjelenik. Nem ez a jellemző! Viszont, ha félsz, Te is tanulj egy kis önvédelmi technikát, amivel nem árthatsz, de tényleg megvéd, ha kell!
2009. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

a válasz egyszerű. Verekedtél már úgy, hogy iszonyúan félsz? Hogy tudod, hiába nyersz, utána nagyobbat vesztesz?


ha megversz egy cigányt akkor utána csoportban vernek meg. Náluk nincs becsület. Az egy az egy ellen harc csak egy játék részükről, amit megtorlás követ ha te nyered a harcot, ennyi.

2009. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Van cigány és magyar lány spanom is, nem kell mindenhol gyűlöletkeltést szimatolni. Volt olyan is, hogy a magyar csaj provokált cigányqrvázva, persze olyan is, hgy a cigány kezdte. A végkifejlet mindig hasonló volt.
2009. nov. 30. 09:49
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, de nem biztos: náluk nagyobb hagyománya van a nézeteltérések erőszakkal való rendezésének.
2009. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb rá az esély, hogy a cigány kezdi a balhét, mondhatsz bármit is. Persze vidéken sok a tahó magyar is, bocs pesten is persze, de itt a magyarok között nem mindig a nyers erő a nyerő;)
2009. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
09:03-assal teljesen egyetértek.
2009. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, érdekelne konkrét eset is, akár maagyar, akár cigány szemszögből, mikor két csaj verekedett.
2009. dec. 1. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!