Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ajánlják fel a segítségü...

Miért ajánlják fel a segítségüket az olyan emberek, akiket valójában nem is érdekelnek a problémáim?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon volt már pár negatív élményem. Páran odaírták a kérdéseim alá, hogy írjak privátot, majd ők segítenek. Ehelyett tolták a gagyi közhelyeket... Vagy éppen alig-alig válaszoltak. Ennyire unatkozik itt mindenki? Örülnék, ha egyszer engem is végighallgatna valaki figyelmesen, ne csak én másokat.
2016. szept. 21. 00:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem csak
2016. szept. 21. 00:52
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

három dolgot látok most valószínűnek:

1) Azt hitték lány vagy, de nem

2) Lány vagy, de rájönnek hogy van valaki/nem vagy kapható

3) Nagyon unalmasan válaszolgatsz, unalmas minden, stb.


De remélem valaki végig fog hallgatni :D Én is segítettem régen sok embernek, de hátsó szándék nélkül, aztán volt akinek nem írtam utána vissza pár üzenet után, mert egyszerűen más világban élt az ember :/ No de annak az időnek már vége. Bár lehet csak jó érzés volt idegenekkel beszélni, már nem emlékszem :D

22F

2016. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg fura, ha valaki segítséget ajánl fel, és nem segít.


Másrészt én is próbáltam segíteni embereknek, de csak leírták a (teljesen átlagos) problémáikat, ajánlottam megoldásokat, abszolút figyelmen kívül hagytak, nem válaszoltak a kérdéseimre, csak ríttak.


Az a baj, hogy idegent nem fog érdekelni a problémád. Valakinek a párkapcsolati problémájára én is csak közhelyeket tudok írni. A tesóméra tudok konkrét dolgokat mondani, mert ismerem a szereplőket.

2016. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan erdekli oket a problemad, de mit varsz toluk? A tobbsegnek nincs meg a tudasa ahoz hogy segitsen a kozhelyek leirasan tul. A legtobb embernek ahoz sincsenek meg a kepessegei hogy figyelmesen vegighalgasson, nem tanitotta meg nekik senki.


Arrol nem is beszelve hogy neten keresztul szinte keptelenseg ugy meghallgatni valakit hogy a masik is eszrevegye, egyszeruen nincs kapcsolat.


Mivel nincsen tudasuk a problemak megoldasahoz, ha teljesen figyelmesen vegighallgatnak akkor is csak kozhelyekkel vagy biztatassal tudnak valaszolni.

2016. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Másrészt én is próbáltam segíteni embereknek, de csak leírták a (teljesen átlagos) problémáikat, ajánlottam megoldásokat, abszolút figyelmen kívül hagytak, nem válaszoltak a kérdéseimre, csak ríttak."


A teljesen atalgos problemakra altaban van hasznalhato megoldas, de nem a koztudott bolcsessegek azok (altalaban). Az mas kerdes hogy ha leirod valakinek akkor kiprobalja-e vagy nem, sokan valoban csak azert irnak ide mert senki nem hallgatja meg oket, amugy a megoldast ok is tudjak vagy nem is erdekli oket.

2016. szept. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rólad szól, hanem róluk. Unatkoznak, feljönnek az oldalra, felajánlják a segítségüket. Rájuk írsz, elmondod a sztorit, aminek egy részét fogják csak fel és bele sem élik magukat. Aztán a felszínes átolvasás után leírják a közhelyeket, amik eszükbe jutnak és ennyi. Megvolt a napi jó cselekedet.
2016. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!