Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy buta emberrel IQ...

Ha egy buta emberrel IQ tesztet iratnak és a teszt eredménye rossz lett, akkor a buta ember képes felfogni, hogy buta?

Figyelt kérdés

Mert általában a buták túl hülyék ahhoz, hogy szembesüljenek önmagukkal.

Szerintem ilyenkor az illető felháborodik és kifogásokat keres, illetve megkérdőjelezi a teszt minőségét. Ti mit gondoltok?



2016. szept. 22. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nagymamám azt szokta mondani, hogy az orvosok mind hülyék, neki van a legtöbb esze, pedig csak 6 osztályt végzett.
2016. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez függ a fogyatékossága mértékétől. De természetesen fel tudja fogni, ha enyhén sérült.
2016. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem az IQ-tól függ :)

Habitus, önértékelés, önismeret kérdése. Van, aki elfogadja, elgondolkodik rajta. Van, aki felháborodik.

Van, aki jobb képességű, és mégis sokkal kevésbé képes elfogadni bármilyen kritikát.

2016. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki "túl buta" akkor azt is képtelen lenne felfogni hogy "rosszul sikerült"...
2016. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, ha valaki egy nárcisztikus idióta akkor tagadni fog mindent és felháborodik mert neki egész életében azt mondták milyen okos, van olyan ember aki felfogja hogy az átlag alatt van intelligenciában, pl szerintem sok enyhe értelmi fogyatékos tisztában van vele csak ők ezt így nem érzik magukon.
2016. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert buta ember, nagyon okos embernek mondja magát.
2016. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem butaság IQ alapján ítélni meg mások szellemi képességeit. Inkább életszerű kihívás elé kellene állítani az alanyt; ha elbukik, csak rájön hogy buta.
2016. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberek 90%-a hiszi azt h intelligensebb az átlagnál.

Szerintem inkább megmagyarázza magának h miért nem úgy van az.

2016. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!