Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak annyit szeretnék tudni,...

Csak annyit szeretnék tudni, hogy Bongó igazat mond-e és nem csak a hasára csap? Nektek igazat mondott

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit "mond", azokat mind közösségi oldalakról veszi, amire regisztrálva van az adott illető. Ezért kell írni teljes nevet, és települést, ahol laksz, mert az alapján keres rá.
2016. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki a f@om az a Bongó? zsibongó
2016. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizess csak az ulyen sz&rért, aztán pislogj a számlázáskor is
2016. szept. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyu! Nekem tudja kibe vagyok szerelmes pedig ezt az ég világon senkinek sem montam el!!
2016. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ez volt az esetem:

- Barátnőmnek, nekem is tetszik egy fiú. Hát ráírtam Bongóra. Ő azt írta h én bejövö a fiúnak, a barátnőm nem. Nos, valószínüleg a barátnőm kérdésére is ez lenne a válasz, szval csak pozitív dolgokat akar neked bemesélni, ami csak önbizalomnövelő, semmi több.

2017. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!