Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen idegesítő hogy...

Tényleg ilyen idegesítő hogy mindig mosolygok? 17/F

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Egyik osztálytársam mindig mondja (nem tudom rossz szándékból-e vagy sem, de én úgy veszem észre, hogy zavarja), hogy mindig mosolygok meg túl kedves vagyok az emberekkel.

Én ilyen vagyok, kész. Szeretek ilyennek lenni és kicsit zavar hogy kb minden második nap ezt elmondja nekem..


2016. szept. 23. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

szerintem fèltèkeny rád. Maradj mindig ilyen pozítiv ès kedves ès mosolygós. :)

Ès kerüld az olyan társaságát aki ilyet mondd, mert az ilyennek elèg megcsömörlött èlete lehet. Èn szívesen nèznèk rád, nekem is megjönne a kedvem a mosolygáshoz lehet:D :)

18/L

2016. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Van, akit idegesit, van akit nem. Neked ettol nem kell megvaltoznod, nem kell foglalkoznod a fanyalgokkal. Ilyen vagy, nem artasz vele senkinek - sot, milyen jo is lenne tobb oszinten mosolygos, boldog embert latni.
2016. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak beb**va vagy valahogy másképp tudom elérni ezt az állapotot:D:D de akkor is csak azt tudom mondani ,hogy tényleg irigyek.


24f

2016. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard le. Ez nagyon pozitiv dolog, gondolom boldog is vagyn amit nem mondhat el mindenki magarol szoval lehet feltekeny h neked nincsenek olyan problemaid mint neki.
2016. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem erről sorozatgyilkos jut eszembe. De ezt a véleményt nyugodtan szard le, ahogy másokét is.


Hazudni nem szoktam, így nem nyugtatlak azzal, hogy irigyek, miért lennének azok?


Ha szívből jön, csináld.

2016. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit, van egy ismerősöm, kb akkor is mosolyog ha azt mesélem neki hogyan halt meg a háziállatom, plusz elég durván sorozatgyilkos feje van és csak szájjal mosolyog, nem egész arccal.... ja, nem sokat találkozunk.
2016. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!