Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt érzéketlen és rossz...

Emiatt érzéketlen és rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg barátnőmtől,hogy osztálytársunk karambolozott.Kórházba került,a másik fiú pedig meghalt.Őt szintén ismertem,jó srácnak tartottam.Mikor megtudtam teljesen ledöbbentem.Barátnőm unokatestvére volt,ő és a családja sírt.Osztálytársaim sírtak.Én még talán most sem tudom feldolgozni,de igazából nem sírtam és nem érzek semmit.Persze,mindig azon a fiún jár az eszem,de valahogy nem ismertem úgy,viszont aki ismerte,az mind ledöbbent.De emiatt én érzéketlen lennék?15/L
2016. szept. 23. 21:35
 1/5 Umaku ***** válasza:
23%
Kicsit
2016. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sajnálom meg minden.Az az igazság,hogy fel sem tudom fogni még mindig hogy mi történt.
2016. szept. 23. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érzéketlen lennél, sokan temetésen sem tudnak sírnak. Inkább az lehet, hogy nem ismerted isten igazából a fiút meg még gondolatban benned él.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember.
2016. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy érzéketlen, csak máshogy dolgozod fel a helyzetet. Rám pl. életem egy időszakában jellemző volt, hogy kb. később ütöttek be a dolgok, nem az esemény utáni pár napban.
2016. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!