Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézem pasi szemmel a...

Miért nézem pasi szemmel a körülöttem lévőket?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy 100%-ig heteroszexuális vagyok. 3 éve van barátom és nem a lányokhoz vonzódom.

Ennek ellenére mégis bárhol vagyok, nem a pasikat nézem meg jobban hanem a lányokat. Ritkán látok olyan pasit akit valóban helyesnek, vonzónak tartok de 10-ből 7 lányra azt mondom, hogy de szép. Hozzáteszem, hogy nem az agyonsminkelt lányokra gondolok, hanem teljesen egyszerű lányokra. Ez miért lehet?

20/L


2016. szept. 25. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasid bámulja őket,te meg azért nézed,hogy mit néz rajtuk,tetszene -e neki...
2016. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban erdekel hogy te mennyivel vagy szebb / rondabb mas lanyoknal.
2016. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt veszem észre magamon. Sztem nálam azért van, mert 1) nem vagyok rivalizálós típus nő létemre sem a többivel, hanem igenis tudom értékelni a szépet (az ízlésemnek megfelelőt), 2) sorsközösséget is érzek a többi lánnyal, kívánom, hogy legyenek boldogok, tudom, milyen a saját önképemmel harcolni. Pasit csak akkor nézek meg, ha a kisugárzása is olyan, hallom beszélni, látom, hogy viselkedik, milyen a tartása... az meg ritka. Úgy érzem, egy női "szépség" mögött többet látok, mert többet tudok arról, ami mögötte lehet.
2016. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!