Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha minden körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha minden körülöttem lévő pasi észrevesz, és felajánlkozik, de a férjem észre sem veszi, hogy létezek?

Figyelt kérdés
Még mielőtt vki kérdezné! 58 kg és 164 cm vagyok csinosan öltözök, adok magamra! Rengeteg dolgot bevetettem, de hiába. Bárhogy is nézek ki, semmi reakciót nem látok rajta.

2014. ápr. 10. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van gyereketek?
2014. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen, kettő
2014. ápr. 10. 22:14
 3/19 anonim ***** válasza:
és mióta van ez? le szoktatok egymással feküdni? mióta vagytok házasok, ő hány éves?
2014. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy és a férjed? Lehet kivénültél a férjedhez képest és ez még nem volt észrevehető házasságkor, helyette a korodbeli aggastyánok látnak meg :) A másik meg akármennyire kinyalod magad már unalmas a férjednek ugyan azzal a nővel lenni, ne nyafogj törődj bele. Ne csak a kefélésen járjon az agyad, inkább azzal törődj hogy legyen meg a kaja neki meg elégedj meg annyi keféléssel amennyit kapsz, meg örülj annak hogy addig míg téged kefél meg a te kajádat eszi meg előtted van nem dug mást ;)
2014. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

éves vagyok , a férjem 37. Nem hinném, hogy kivénültem volna, soha nem éreztem ilyen jól magam a bőrömben! Az életem legjobb időszakát élem.

Nem hinném, hogy bele kellene törődnöm, hogy ennyire nem érdeklem. Egyébként szexelni szoktunk, de ha nem tud felizgatni -mármint agyilag- akkor olyan, mint ha egy szajha lennék, akit időnként jól megdugnak. Nekem fontos, hogy lássam egy férfi szemében, hogy felizgatom. És ez hiányzik!

2014. ápr. 10. 22:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja, 17 éve vagyunk együtt ez az utóbbi 1 évben jellemző.
2014. ápr. 10. 22:42
 7/19 anonim ***** válasza:
és már kérdezted tőle, hogy mi a baja? régóta van ez így?
2014. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sajnos összetett a dolog! Ő mindig azt mondja, hogy semmi baja nincs velem! De Ő nem egy udvarlós típus!

Nekem ez kevés! Nincs velem baja a szomszédnak sem, a férjemtől ezt kevésnek tartom!

2014. ápr. 10. 22:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Hú hát figyelj,

megértelek. Mondjuk ez a 17 év nem semmi.

Ami szerintem a férfiaknál beválik, ha bókolsz neki, olyanokat mondasz, amitől férfinak érzi magát.

Nem csak magadat illegeted, hanem az ő önbizalmát növeled, hogy férfinak érezze magát melletted.

Pl. megkéred, hogy segítsen ebben-abban, és utána megdicséred, milyen erős.

Flörtölsz vele, satöbbi, mintha most ismerkednétek.

Ha lefekszik veled, utána mondd azt, hogy ez fantasztikus volt.

Ilyesmikre gondolnék így első körben.

2014. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezeken már túl vagyok!

Sajnos az is súlyosbítja a dolgokat, hogy igen pesszimista, mostanában pedig semmi nem jó neki, ami körülveszi. Világfájdalom a köbön! Úgyhogy nem igazán van sok dicsérni való rajta. De miért mindig a nőnek kell dicsérni a férfit, elcsábítani, úgy csinálni mindent, hogy nekik jó legyen???

Egy nőnek ugyan olyan fontos, hogy dicsérjék, megbecsüljék, kedveskedjenek neki. Nekem ez nem jár?

2014. ápr. 10. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!