Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy pasi...

Mit jelent, ha egy pasi kerül, osonva jár szinte körülöttem, de azért figyel, megles?

Figyelt kérdés
Jah és nagyon jóban voltunk egy ideig. Most se rossz a kapcsolat, csak nem tartjuk.

2014. júl. 31. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
kukkol ?
2014. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondhatni.
2014. júl. 31. 08:19
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom zavar , nem tudod leállitani? haverokkal barátoddal?
2014. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Különlegescsajszi válasza:
tetszel neki,és be akar kerülni az intim szférádba. Ismerős a szitu.:)
2014. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem zavar. Nem messze tőlem dolgozik és néha észrevettem a szemem sarkából, hogy néz, de el is kapta a fejét.


Azért is fura, mert jóban voltunk...Nem egy idegen, sőt.

2014. júl. 31. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:
most akkor nem kéne ebből levenned, hogy egy pszichopata? mármint...most biztos cukinak tűnik, de a szakításotok után is ezt fogja csinálni, ami már nem lesz cuki...
2014. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Barátilag voltunk jóban, de vonzódtunk egymáshoz. Semmi nem lett belőle.


Nem ilyesmiről van szó. Mellettem dolgozik, tehát egy másik épületben. Rám lát, rá látok simán. Észrevettem olykor, hogy talán néz/megles.

2014. júl. 31. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy töketlen majom, akiben annyi bátorság sincs, hogy leszólítsa a lányt aki tetszik neki. Jó példa rá hogy régen jóban voltatok, valószínűleg már akkor is töketlen volt hogy lépjen.
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmi. Tényleg nem mert, pedig láttam rajta, hogy szeretné. Én mit csinálhatnék?
2014. júl. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!