Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen sok pasi körülöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen sok pasi körülöttem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lettem középiskolás,eddig csak velem egy idős fiúknak tetszettem.Eddig csak egy fiúval jártam,de csak egy hétig,még az első csók se volt meg..szakított velem,mert neki nem ment a járás,na akkor úgy éreztem nekem soha többet nem lesz senkim..Erre 3 napja 8 fiú NYOLC írogat 15-23ig korosztály,és van egy aki 23 éves,de rendes..nem használja ki a csajokat stb..barátnőm unokatestvére,szeretne jobban megismerni,mert tetszem neki..de az a baj,hogy 23 éves,és 8 év...ő tapasztalt én pedig kislány vagyok:( mit tegyek?pasizzak egy kicsit,mint a barátnőim,vagy inkább rázzam le őket? 15/L
2011. nov. 19. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem azt akarod hogy más mondja meg neked pasizz e vagy sem? Hát akarsz vagy nem?
2011. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudomxD olyan fura..hirtelen sok pasi,én meg tapasztalatlan vagyok...
2011. nov. 19. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed még nincs itt az ideje, nyugodtan mondhatsz nemet mind a 8-nak de 100-nak is. Ha már érdekel a téma akkor meg hajrá. Ismerkedni lehet.
2011. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Válaszd ki a legmegfelelőbbet. Ilyen felhozatal mellett kedvedre válogathatsz. Ha nem érzed magad készen egy rendes kapcsolatra, akkor marad az utóbbi lehetőség, hogy mindenkit leterelsz..
2011. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!