Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ilyen? Vannak...

Miert vagyok ilyen? Vannak esetleg masok is igy? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Eszrevettem magamon hogy nem merek kiallni magamert..felek minden konfliktus helyzettol..meg akkor is megadoan viselkedek amikor tudom hogy nekem van igazam es az esemenyek is engem igazolnak ..kepes vagyok bocsanatot kerni meg olyan dolgokert is ahol en nem vagyok hibas csak hogy elkeruljem a vita fokozodasat.nagyon utalom ezt magamban de nem tudok mashogy viselkedni pedig szeretnek kiallni az igazamert es utalom hogy ezert biztos hogy az adott szemelyek valami "nyominak"neznek..hogyan tudnek ezen valtoztatni? 24L

2016. szept. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél a feleségem
2016. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy olyan szemelyek ellen akiket regebbota kozelebbrol ismerek, ez a problema nem all fent. Csak is olyanok fele akikket nem vagy csak alig ismerek..
2016. szept. 25. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem elkerülni a felesleges konfliktusokat, főleg idegen emberekkel. Úgy érzem nem éri meg a befektetett energia olyanokkal leállni akik számomra nem fontosak. 24 F
2016. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es teged nem zavar ha ezert bartortalannak "gyengenek" neznek?
2016. szept. 25. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha egy ismerosod vadol meg valamivel amiben tudod hogy te is csak aldozat vagy es ugyan ugy atvagy verve mint o..de o ezt nem fogja fel es mashogy latja a dolgokat..a komolyabb konfliktus elkerulese erdekeben egy ilyen helyzetben is feladnad az igazad csak hogy kikerulj a vitabol?
2016. szept. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!