Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha valaki akaratla...

Mit jelent, ha valaki akaratlanul nyalogatja a száját, harapdálja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Például amikor veszi a kamera. Ezen kivül gyakran vág fejeket de ezt se direkt, ilyen grimaszos. Nagyon sok olyan képe van ahol grimaszol, fejeket vág, de látszik, hogy akartatlanul csinálja. A kamera előtt nagyon zavarban van. Amikor beszél akkor enyhén mozog a feje is, amikor nem beszél, csak hallgat enyhén bólogat folyamatosan. A szájával szokott inkább grimaszolni. És egyszer csak a semmiből mosolyogni kezd, persze nem őszintén, mintha lenne valami az arcával, mindig úgy mozog meg grimaszol. Van hogy sokáig kint hagyja a nyelvét, mikor nézem azt a videót röhögő görcsöm van, olyan viccesen csinálja de látszik h nem direkt, hát vissza kéne néznie azt a videót. A szája mintha kicsit ferde lenne. Ez mit jelent? Linkelném a videót csak nem merem

2016. szept. 26. 18:01
 1/9 A kérdező kommentje:
ja meg folyton pislog
2016. szept. 26. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
rossz szokás amiről nem árt leszokni.
2016. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elküldhetem a videót privátban?
2016. szept. 26. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Tardív diszkinézia: Akaratlan ismétlődő, céltalan mozgásformák: nyelvöltögetés, grimaszolás, kézlendítés, szájcsücsörítés, szemhéj gyors becsukása, hunyorgás
2016. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan elküldheted a videót privátban.
2016. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elküldtem
2016. szept. 26. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodik és/vagy álmodozik és kiül az arcára.
2016. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés problémára szedett gyógyszer mellékhatása, amit fentebb is írtak. Ha nem az, akkor zavarban van, melege van - az ilyen kamerák, reflektorfények hatalmas hőt sugároznak, és hát senki nem fürdőgatyában, bikiniben ül ott, hanem elegáns cuccban, és izzad, mint a ló.


Vagy csak irtó szomjas, vagy egész nap pofázott, ezért nedvesíti az ajkát. Nekem pl. olyan a melóm, hogy egész nap telefonálnom kell. Nem szedek semmi gyógyszert, de előfordul, hogy estére magától ráng a szám, és nyalogatom is, mert kiszárad a folytonos beszédtől.


Ja, és akkor is nyalogatom a számat, ha nagyon tetszik valaki, és mellette vagyok, de nem merem megcsókolni őt.

2016. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elküldhetem neked a videót? De egyébként ő akkor is grimaszol amikor nem kell beszélni, tehát sztem ez nála nem akkor jön elő. Mindegy, elküldöm a videót
2016. szept. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!