Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz az ha 18 éves...

Nagyon gáz az ha 18 éves fiúként 18, szülinapomon gyerekpezsgővel koccintottam a barátaimmal? Javában lányok, de a 2 fiú barátom kigúnyolt és azóta bzinak tartanak és nem akarnak velem beszélni.

Figyelt kérdés

én antialkoholista vagyok, de ezt azt hittem már a tudtukra adtam a fiú barátaimnak, de ezek szerint azt hitték csak azért nem iszom, mert még nem vagyok 18... a barátnőim komolyan vették és szeretnek de a fiú barátaim szemében már szánalmas vagyok :(


18f


2016. szept. 27. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Add be nekik azt a dumát, hogy gyerekkori traumák miatt nem iszol! Akkor talán nem néznek rád a szokottnál furábban.
2016. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor búcsút lehet inteni az igen érett és intelligens fiú "barátaidnak".
2016. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az igazsághoz még hozzá tartozik, hogy hoztak születésnapomra pálinkát és egyéb "finomságokat" és akkor kezdte a feri mondogatni hogy "hát ez bzi" , amikor sokadjára is visszautasítottam. amúgy le is léptek és elmentek kocsmázni, ami szintén szarul esett, mert a szülinapomon engem ünnepeltek volna elvileg...:( lehet én voltam a hülye, hogy fú barátokat is akartam, de hát annyira ciki volt hogy csak lányok vannak.
2016. szept. 27. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

:D A kérdés az Te szerinted gáz-e az ha nem iszol?

A lányok nagy része (hmm legalábbis az értelmesebb része..remélem) inkább kellemes meglepetésként fogja fel, ha egy srác nem iszik. Vagyis manapság számomra tényleg meglepő ha egy srác hobbijai közé nem tartozik a hétvégi lerészegedés "haverokkal hányás".

2016. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szép kis barátok... Talán majd lesznek igazi fiúbarátaid is, nem ilyen kis éretlenek, akik szerint egy alkoholista nem lehet normális férfi... Nem is tudok rájuk mit mondani, annyira nagy ívben nincs igazuk. Amúgyis mi közük van hozzá, hogy iszol-e? Ez a te dolgod. Igen, nem tudtok egyöütt beállni, nagy kaland, a barátság ugye csak ebből áll... Fárasztóak s fel se fogják, mennyire gyermetegek.
2016. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy ez hétvégén volt, és már most meg a suliban a b-izás és csírázás... terjesztenek rólam minden rosszat. én úgy gondolom át megyek esti tagozatra, habár az igazgató nem engedi, de akkor meg nem megyek többet suliba... az volt a baj hogy lányos természetem van, próbáltam fiús lenni de nem megy. nem nézek ki lánynak, de eléggé gyermeki vagyok és nem vagyok férfias. nem vok travi sem, egyszerűen inkább azok a dolgok érdekelnek amik a lányokat is... én csak próbáltam beilleszkedni, de nem ment.
2016. szept. 27. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:

A "barátaid" szánalmasak.


Én ugyan iszom alkoholt, de a barátaimmal, mi is szoktunk simán csak gyerekpezsgővel koccintani.


25/F

2016. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A barátaidnak igaza van. Lányos dolgok érdekelnek stb... rakd össze.
2016. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%

Ha nem vagy bzi, akkor szrd le őket. :D

Az a két pcs csak akkor érzi magát jól, ha leissza magát?

Ha nem akarnak veled beszélni, akkor nem is voltak barátok.

2016. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Szerintük bzik nem isznak? Am én is jobban szeretem a gyerekpezsgőt néha megiszok 1 sört vagy egy pohár bort, de a páleszt kifejezetten rühellem.
2016. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!