Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem köszöntött fel...

Miért nem köszöntött fel senki sem a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Tudtommal sok barátom van, nincsenek ellenségeim, sok mindenkivel jóban vagyok. De se a családom, se a barátaim nem köszöntöttek fel, illetve reggel anya, mert mondtam neki...

Facebook-on van egy csomó ismerősöm (tényleg ismerem őket) és 3 ember írt. Mikor senkivel sem beszéltem, akkor is írtak vagy harmincan. Most hárman. Mások se szóban, se írásban nem köszöntöttek fel. Annyira rosszul esik, hogy mindjárt elsírom magam. Ilyenkor szoktam elgondolkozni, hogy ennyire nem vagyok fontos? Vagy még két szót sem érdemlek?

Ráadásul mindenki tudja az osztályból, hogy ma van, mert az osztályfőnök bemondta.


Nagyon-nagyon el vagyok keseredve. Amúgy is érzékeny vagyok erre a témára, hát még így.


Veletek is volt már ilyen?



2014. szept. 2. 16:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
18/L
2014. szept. 2. 16:31
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Boldog születésnapot :)


Én amúgy nem vagyok oda az ilyen szülinap/névnapért

Lehet, mert már túl vén vagyok


22/F

2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

2es vagyok

Amúgy nem lehet, hogy a szüleid meglepetés bulit szerveztek neked estére? Hátha csak ezért nem köszöntöttek fel

2014. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Boldog Születésnapot!
2014. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs más, akit érdekelnél. Vagy amit a 2-es mondott.
2014. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Boldog Szülinapot! :) :)
2014. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

És ma vagy 18 éves? :)

Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked!


Tudom, hogy fáj, az amit a többiek tettek, de azt nézd, hogy ők ezzel magukat minősítik.


Hogy volt-e? Hajaj, de még mennyi! Életem legelső szülinapi tortáját a pasimtól kaptam (ma a férjem), 23 éves koromban. Bizony! Tudom, hogy téged nem vígasztal, de hidd el, vannak a tieiden kívül önző és szörnyű szülők és senkiházi rokonok, "barátok".


Na, fel a fejjel, és csak írd ki a FB-faladra nagy betűkkel, hogy "Ma lettem 18 éves!" Csak hadd égjen minden ismerősöd feje a szégyentől.

2014. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ötösnek van igaza.

Mindenkivel kedves vagyok, mégis ennyit sem érdemlek.

És mindenkinek köszönöm, aki felköszöntött itt :)

2014. szept. 2. 17:00
 9/15 A kérdező kommentje:
A meglepetés buli pedig ki van zárva, több okból is.
2014. szept. 2. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezek után a helyedben és csak azokat köszönteném fel akik nem feledkeztek el a születésnapodról.
2014. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!