Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson milyen volt az alkalmazottaival akik neki dolgoztak olyan főnök tipus volt le szidta őket valaha?

Figyelt kérdés
dolgoztál volna neki
2016. szept. 29. 06:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De amúgy a kérdésedre válaszolva...

Én láttam egy videót, ahol egy koncert után elmondja, hogy ki mit hibázott. Nem leszidta őket, de azért megmondta, hogy ez meg az jó volt, emez meg amaz rossz volt.

2016. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
melyik videóban van ez?
2016. dec. 17. 09:00
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]

5:57-től.

2016. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm milyen aranyosan mondja
2016. dec. 18. 14:15
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

hu nagyon dilis tudott lenni. voltam én sokszor vele, hát rengetegszer úgy leteremtette az egész bandát h csak lestünk. úgyhogy le igen.

vagy mire vagy kíváncsi?

2016. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vicces
2016. dec. 23. 22:15
 17/19 A kérdező kommentje:

Gimis Aladár vagy ki a sz@r ezt üzente nekem



ma 22:37

Téma: Re:

Az üzenet: hát de most mi ebben a hihetetlen? szinte minden főpróbán ott voltam stb. de most mi a baj ezzel?

(engem pl rendszersen megszopatott ha mérges volt rám, sok dilije volt amúgy...)



na ilyent nem kértem ö nem volt pedofil értve vagyok


apád esetleg meg micsodázot téged

2016. dec. 23. 22:44
 18/19 anonim ***** válasza:
a volt testőrei írtak róla könyvet, milyen volt őt védeni. nem olvastam, de neten vannak róla összefoglalók, idézetek. normálisnak tűnik az alapján. de én láttam a this is itet,ott a táncosokat eléggé megdolgoztatta. kedves volt mindenkivel, de profizmust várt.
2018. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ja és dolgoznék neki ha csak az a kérdés,hogy milyen a személye. de idegesítő lenne a körülötte lévő felhajtás.
2018. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!