Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell emiatt bunkónak...

Miért kell emiatt bunkónak lenni velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Bocsi, hogy ha kicsit idegesítő és úgy tűnik mintha hiszti lenne, de nem az. Csak nagyon rosszul esik és szeretném valahol kiadni magamból és szeretnék is tanácsot kapni, hogy hogyan lehet a leghatásosabban ignorálni ezeket az embereket.


Egy 16 éves fiú vagyok és félig másmilyen származású vagyok (mármint nem roma) Most nem írnám le konkrétan, mert nem akarom hogy bárki felismerjen, valamint nagyon sok olyan emberrel találkoztam aki emiatt megalázott. (mindig is Magyaroszágon éltem amúgy)

De nem csak itt találkozom ilyen emberekkel, hanem valamelyik nap regisztráltam 2 külföldi oldalra. Az egyiken meg kell adni hogy mi a nevünk, hol lakunk, milyen nyelven beszélünk stb. Itt találkoztam normális emberekkel, de a másikon csak szimplán be kell lépnünk a fent említett dolgok megadása nélkül. Amikor megkérdezik, hogy hova valósi vagyok, akkor természetesen Magyarországot mondom, mert amúgy is ezt érzem az igazi hazámnak, viszont amikor megmondom a keresztnevem, abból simán le lehet vágni, hogy nem csak magyar vagyok. Kérdezik, hogy ez milyen név és amikor megmondom nekik, akkor vagy otthagynak, vagy bunkóak kezdenek velem lenni.


Mire jó ha így viselkednek az emberek? Miért nem érzik, hogy ez nekem rosszul esik? Kicsit már kezdem utálni magam emiatt és ebben kérnék segítséget, hogyan tudnám az ilyen fajta embereket semmibe venni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 29. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak csetelni mész akkor nem kötelező megadni a valódi neved.


Ebben a korosztályban még sokkal több a hülye, mint majd később lesz.

2016. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, később is ugyanennyi hülye lesz! Persze, lesznek, akik jó irányba változnak, de a sokan meg is hülyülnek. Hogy miért, azt nem tudom.
2016. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Írd le a származásod. A jelenlegi 1,5 millió cigánnyal sincs más bajuk az embereknek, csak a viselkedésükkel van probléma. ugyan már, ha nem vagy szemét, akkor mégis miért kéne utálniuk téged? nyugodtan mond meg a származásod. jelenleg Magyarországon 30 ezer kínai él, senki nem fog felismerni téged, akármilyen származású is vagy.
2016. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nevet mondj, hanem csak származást.
2016. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!