Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember miért szerethet...

Egy ember miért szerethet bunkónak lenni?

Figyelt kérdés
Én bírom az emberket, meg is értem őket, fordultak már hozzám gondokkal stb stb DE valahogy néha annyira szeretek egyszerűen paraszt lenni velük..nem tudom miért, jól esik nagyon :D
2014. aug. 3. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert az vagy, paraszt.
2014. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert jó érzés teljesen nyersnek és szókimondónak lenni :D rohadjon meg aki nem ilyen.
2014. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy tajparaszt vagy. Nah most én is bunkó voltam.
2014. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
És ha veled viselkednek így, akkor azt is ugyan úgy szereted?
2014. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Igen :D kell az a feszültség, jól esik :D
2014. aug. 3. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha neked jó, akkor legyen jó :D , de vigyázz, nem biztos, hogy ezt más is tolerálni fogja.

Egyébként mi a jó benne, hogy így viselkedsz és hogy szereted, hogy mások is ilyenek veled, el tudnád nekem légyszi magyarázni? Kíváncsi vagyok erre nagyon. :)

2014. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D egymás folyamatos oltogatása olyan jó :D
2014. aug. 3. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Kialakult "bunkóskodó" körben van abban valami szeretetteli, hogy már nem is lehet olyat mondani vagy tenni, amivel a barátaidat megbántanád. De egy külsőssel azért nem biztos, hogy érdemes feszegetni ezt... :)
2014. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az ember ha mindíg jó, meg kedves, akkor kihasználják, tök mindegy, hogy munkáról vagy szerelemről, családi dolgokról van szó.

Van aki élete végéig tűr, van aki meg "elparasztosodik". Ez van, ez egy ilyen világ, akinek nem tetszik menjen a p...ba

2014. aug. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szarkazmus és a trollkodás koránt sem egyenlő azzal, hogy bunkó az ember. Én szeretek trollkodni néha, és ezért szeretem, ha velem is trollkodnak.


Olyasmiket nem mondok másoknak, hogy "mert egy kövér állat vagy", de olyat igen (pl. van egy Phd-t végzett barátom, aki folyton panaszkodik, hogy csak 200-at visz haza), neki szoktam mondani, hogy "tovább kellett volna tanulni":D:D

2014. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!