Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki ki közösiti az...

Ha mindenki ki közösiti az embert, akkor hol tanulja meg a helyzeteket kezelni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy mindenkinél csak egy lehetőség van, és eléggé érzékenyek minden apró szösszenetre, sértődősek vagy nem is tudom hogy mondjam.. Ha van egy dolog amit nemtudok, akkor nem hogy segitenek benne, még le is néznek, kiröhögnek. Igy meg ugye nem jut az ember előrébb abban a dologban, még is máshol más emberek meg már elvárják hogy az úgy van azt tudni kell.. Igen ám csak nem tanultam meg, és igy megy a körforgás, mindig ugyan az az eredmény.. én úgy érzem mintha egy "áldozat, vagy tárgy lennék.. Én csinálnám, de nem tudom, mert emberek által nem jutok előrébb, és másik oldalról meg én kapom azt hogy miért nem meg milyen hülye vagyok..

Hogy fejlődjön igy az ember?


2016. szept. 30. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el amit tanulnod kell, arra rengeteg lehetoseget kapsz.
2016. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De irj ram ha kell segitseg.
2016. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!