Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki panaszkodik, hogy vékony,...

Aki panaszkodik, hogy vékony, nincs izma, az miért nem megy el edzeni?

Figyelt kérdés
Vannak különböző testalkatok, de olyan nincs, hogy valaki kicsit ne lehetne izmosabb.
2016. okt. 1. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Láláláláláláláááááááááá
2016. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
mert nincs kivel elmenni edzeni
2016. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
6 éve edzem heti rendszerességgel ,közben rengeteg húst, rizst , magas tápértékű ételt eszem ,mégis vékony vagyok, igaz egy olyan 10-15 kg-val több vagyok már, de attól még így ránézésre továbbra sem tűnök túl erősnek, van rajtam izom, de inkább szálkás a testem, mondjuk én nem panaszkodom, mert sok lánynak pont a vékonyság jön be. Ettől függetlenül sokszor megkapom, hogy milyen sovány vagyok és miért nem edzem?! Há pedig b:zdmeg én tényleg gyúrok.
2016. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy nincsen sújzója :D
2016. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
mert 8-12 óra után nincs rá ereje, meg kedve...
2016. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene mindenki izmos legyen? Aki vékony, az kevesebbet ér?

Aki meg panaszkodik, annak nem az a baja, hogy nem lesz magától izmos, hanem az, hogy sajnos sokan lenézik a vékony embereket, férfiatlannak tartják stb. Pedig nem ettől lesz valaki férfias/férfiatlan.

2016. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dicsekedj az izmaiddal, ha lihegés nélkül felásod egy nap alatt a 200 öles kertemet. Vgy felviszel 4-5 zsák kukoricát a válladon a padlásra. A kigyúrt izom csak divat, de erő nincs mögötte.
2016. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
azért, mert ha mindenki ferrárival járna, akkor az nem számítana luxusautónak... Remélem érted az összefüggést!
2016. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg napi 12-15 óra egyetem/gyakornoki munka/utazás mellett odafigyelni a táplálékbevitelre a stressz 100%-os leküzdésére és heti 3 alkalom kondizásra, hogy este még legyen erőd eleget tenni a munkahelyről egyetemről hazavitt kötelességeidnek (prezentációk, gyakorlati feladatok, zh-ra készülés). Én már 2 éve ezt csinálom és a maximumot kihozom belőle, de az 55 kilót még sosem tudtam megugrani. Annyi hogy a feszültséget legalább le tudom vezetni. Ja meg ha még ez nem lenne elég, az anyagcserém is gyorsabb, mint más embernek. Sz*r a genetikám. Nem mindenki teheti meg, hogy steril körülmények között a széltől is óvva csak a kinézetére figyeljen, miközben apucinak csak egy mozdulatába kerül elővenni a következő heti százezres zsebpénzt.
2016. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

igazság szerint vékonyat még nem hallottam rinyálni e miatt.

a dagik szoktak inkább össze vissza hazudni,hogy betartják a diétát így meg úgy,és mégsem tudnak lefogyni.

rinyáló vékonyak esetleg a nők egy buta csoportja,aki nem edz,nem diétázik,hanem koplal.

lekoplalja a testéről az izmokat és kajak nem érti,hogy a formás testet az izomzat adja és miért néz ki ocsmányabbul plöttyedt csontvázként,mint hájasan.

meg alapvetően 100ból jó ha 1 nő aki hajlandó rendszeresen edzegetni egy kicsit.

2016. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!