Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigy sok kövér a...

Miért irigy sok kövér a vékony vagy normális alkatú emberekre?

Figyelt kérdés
Nem lenne értelmesebb lefogyni ehelyett? Sok kövér borzasztó bunkó és nagy pofája van, de mire föl?

2016. szept. 8. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Mert könnyebb ugatni, mint tenni azért, hogy ne legyen egy hájpacni. Ezért.
2016. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%

"Miért irigy sok kövér a vékony vagy normális alkatú emberekre?"


Talán azért mert ők ehetnek annyit amennyit akarnak?

2016. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

" Sok kövér borzasztó bunkó és nagy pofája van, de mire föl?"

Te is kövér vagy?

2016. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem hinném, hogy irigyek különben nem lennének kövérek. Ők ezt választották és ebben érzik jól magukat. Előnye, hogy nem kell diétázni. Hátránya hogy sokan lenézik őket.
2016. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Második. Mi az hogy ehetnek annyit amennyit akarnak? A dagadtak is ehetnek annyit amennyit akarnak. Meg is tették ezért lettek dagadtak. A vékonyak tudnak mértéket tartani, ezért nem lettek dagadtak.

Az irigykedés helyett inkább normálisan kéne táplálkozni, meg mozogni és akkor nem lenne ilyen gond.

2016. szept. 8. 11:25
 6/21 Lilith1994 ***** válasza:
25%

a kerdesedre valaszolva fogalamam sincs. En tulsulyos vagyok egy betegsegem miatt (a labam nem a legjobb... balesetem volt. )

Tudod en nem eszek tobbet az atlagnal de a problemam elott jobban es tobbet es mast tudtam sportolni mint most... igen csak zavar de nem tudok futni es regen ugy tartottam karban magam.

Voltak akik engem is lusta hájpacninak tartottak de nem latjak hogy mennyit szenvedek azzal hogy lemenjen... volt olyan hogy teljesen megvontam magamtol a szenhidratot es probaltam egeszsegesen taplalkozni ez ment is kozel fel evig... aztan nem tudtam mar ranezni a salatara... vittem magammal a suliba egy zsemlet... utanna jotzek fel a kilok... el mentem orvoshoz aki ert a taplalkozashoz es kozolte hogy a megvonas miatt egybol raktaroz a szervezetem... szoval kinlodok... Minden nap olyan edzest csinalok ami kimeli a labamat de a kilok megsem igazan mennek le...


A valaszod elolvasasa utan igazabol en is elgondolkoztam azon hogx bonkon valaszoljak mert lenezel minket ... ahogyan sokan masok is... abba is bele hondolhatnatok hogy nem mindenki valasztja ezt maganak...

2016. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lilith1994 ***** válasza:
10%
ja es meg valami a csaladom hizasra hajlamos es enis ezt orokoltem
2016. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem a kövérek ilyenek. Hanem vannak ilyen emberek.

A soványak között is van rengeteg bunkó, aki pl. lekövérezi a teljesen normál, vékony alkatúakat, akik nem gebék, csak normálisan vékonyak.

Szóval van bunkó mindenféle ember között.

2016. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

#1:


Miért, az anorexiás nádszálak mennyivel is különbek? :)

2016. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sovány vagyok, de eszembe nem jutna csúfolni vagy hájpacnizni valakit, mert kövér, amíg ő se gebézik le engem.


# 1,9: Ti jól érzitek magatokat, mikor "hájpacni"-ztok, illetve "anorexiás nádszál"-aztok?

2016. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!