Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mégis hogy történik?

Ez mégis hogy történik?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatból mondom: Hogy lehet az, ha "halál" közeli, vagy annak tekintett esemény hatására látunk a jövőbe? Pár napja át akartam menni az úttesten és egy fura érzés fogott el, éreztem, hogy egy jármű egyenesen el fog csapni. Ez majdnem így is történt csak az utolsó pillanatban visszaléptem(pár centin múlott). Mintha az agyam átvette volna az irányítást és megállított volna...


Egy másik esetnél elájultam és csúnyán bevertem a fejemet, rögtön ez után el is aludtam (nem kóma). Álmomban láttam előre hova fognak vinni, mit fognak velem csinálni, kik lesznek ott és milyen tárgyak fognak körülvenni. Ahogy felébredtem ott voltam az előbb említett viszonyoknak megfelelő környezetben, társaságban.


Tudom, hogy ez egy alkalmi állapot, de mégis mi történik és mi folyik a háttérben? Más elmeállapotba kerülünk ilyenkor? Már nem kevés emberről hallottam, akivel ugyan ez megtörtént...


2016. okt. 1. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hatodik erzek :))

Nem igazan van ra magyarazat.

2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is megálmodtam rossz dolgokat előre,de nem vettem komolyan és megtörténtek :(
2016. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!