Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Most mégis mi történik?!

Figyelt kérdés

Próbálom röviden összefoglalni. Januárban ismerkedtünk meg. Tinderen. Kétszer randiztunk (én hívtam), majd kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, utána 1-2 napra rá megkeresett barátság extrákkal dologgal. (kb 3 hete ismertem) Bele mentem, mert vele akartam lenni. Igazából szex nem volt, minden más, programokat csináltunk stb.. március végén elege lett belőle, mert neki olyan volt, mint egy kapcsolat. 3 hétig nem beszéltünk (letiltott), majd megkeresett. Bántotta, amit velem tett (hogy letiltott, fbn mondta, hogy hagyjuk, stb..) és a többi. Megbeszéltük, hogy barátok vagyunk. Találkozgattunk, moziban voltunk, stb.. ugyanolyan programok, mint régen. Együtt is aludtunk, de csak aludtunk. Majd 2 hete megtudtam azt, hogy neki volt barátnője ezidáig, (nem tudja, hogy tudom), legalábbis van két kép egy csajnál instagrammon, az egyik február közepe, a másik április közepe (táv. kapcs. - ország egyik és másik vége).. mióta újra beszélünk párszor említett exet, meg "barátnő féleséget".. 1,5 hete áthívtam, beszélni akartam vele erről. Bort hozott. Ittunk. És mondtam neki hajnalban, hogy beszéljünk (ugye nálam aludt). Akkor azt mondta őszintén beszél, józan, stb.. és szerelmet vallott. Hogy ő is többet érez (mielőtt letiltott volna mondtam neki, hogy többet érzek..) és hogy az extrák dologgal csak nagyzolni akart, fél, hogy nem működik, ezért nem merte elmondani, fél, hogy elveszít, stb.. szex nem volt. semmi olyan.. össze bújva aludtunk, ölelgetett, puszilgatott, simogatott.. 4 napig jól megvoltunk, rá 2 napra megint együtt aludtunk. Utána sokat nyaggattam, hogy most mi van velünk.. azt mondja nem tudja.. változnak benne az érzések.

1,5 hete nem találkoztunk azóta. Mindennap írt, érdeklődött mi van velem, stb.. tegnap írta, hogy valamelyik nap csinálhatnánk valamit..

Most ez micsoda? Én szerelmes vagyok belé..

Miért mondott nekem olyanokat?!

20L, 19F


2016. jún. 1. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt is mondta akkor, hogy "Ha nem lennénk fontosak egymásnak, akkor nem keresnénk egymást"..

Vasárnap hajnalban kicsit beégett, mert hamar elment, lehet ezért nem akar többet szexuális téren.. nem tudom..

2016. jún. 1. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem lehet racionálisan megközelíteni. Minden olyan dolog, ami két ember között zajlik és képtelenség megérteni, logikusan levázolni azért csakis az érzelmek tehetők felelőssé.

Ha ennyiszer együtt aludtatok és ekkora játszmákat vív akkor kizárható, hogy csak szexre kellenél neki.

Általában egy-egy kapcsolat nem úgy indul, hogy két ember kimondja egymásnak nyíltan, hogy mától járunk... De még csak úgy se, hogy megbeszélik, hogy mikor jöttek össze. Ez csak úgy megtörténik. Keresitek egymást minden nap, elmászkáltok, programokat szerveztek és a többi, a dinamika jön majd magától.

2016. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De már ez megy fél éve lassan.. és nem tudom.. nekem ez így szenvedés. Rossz, ha nincs velem..

Meg múltkor is mikor össze bújva aludtunk, nem akart semmit.. mármint olyan téren. Simogatott és ölelgetett. De akkor most miért csinálja ezt?

2016. jún. 1. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehett h van valami baj odalent,,, vagy csak nem mer lépni próbáj kezdeményezni,, akkor meg kapod a válaszokat 😉Hajrá nektek
2016. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!