Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerkedés barátkozás?

Ismerkedés barátkozás?

Figyelt kérdés
Mikor középiskolában végzős diák voltam és megjöttek az elsősök. Jól szemügyevettürk azért őket mi fiuk néztük a csajokat ahogy az szokásos. De volt egy kis srác aki elég szimpatikusnak tünt össze akartam vele spanolni hogy jóba legyünk, de nem volt rá alkalmam. Elkerültem a gimiből és átmentem egy másikba ahol a szakmámat csináltam meg ott viszont mint kiderült a számomra szimpatikus srác nagybátyjával ősztájtársak lettünk és elég jóba vagyunk. Kérdezte is ismerem az unokaöccsét aki odajár ahova én jártam, mondtam igen, majd az unokaöccsét is megkérdezte hogy ismer e engem ő mondta hogy hallotta a nevemet már meg úgy látásból ismer. Sikeresen végeztem ebbe a suliba is. Így volt időm kimenni tekerni a régi gimim környékére, szeretek arra járni nosztalgiázni illetve bicajozni is. ÉS ahogy szoktam tekerni néha összefutok ezzel a sráccal jön velem szembe de mintha nem ismerne meg elhaladok mellette nem köszönök neki de ő se nekem mivel ő a fiatalabb. De ha elméletileg mind a ketten ismerjük egymást látásból akkor köszönhetne nem? Vagy nem merne mert még nem ismert mert még személyesen nem találkoztunk még kezet se fogtunk csak elmentünk egymás mellet azaz látásból ismerjük egymást. Vagy lehet hogy a nevemet tudja, de összekever valaki mással vagy nem tud beazonosítani? de mondjuk mondta a nagy bárjának aki az osztálytársam volt hogy látta mindig hogy a korlátnál állunk ami igaz volt. Meg egyszer egy online játékba is dumáltam vele mikor 3 játszottunk az osztálytársam a kis-srác és én de akkor se volt kép rólam. akkor lehet hogy nem mer kezdeményezni? Mit lehetne tenni, hogy legalább olyan viszonyba legyünk, hogy ha találkozunk az utcán akkor köszönjünk egymásnak és kezet fogjunk. Osztálytársamon keresztül nem tudm elintézni, mert csak fb-n beszélünk mert távol lakunk egymástól illetve nem ilyen bulizós hogy egy buliba elhívjon mindkettőnket, úgyhogy más módszer kell.Ja és nem 14 éves, hanem most fog végezni a gimibe. Akkor volt elsős ugyan abba a gimibe amikor én végzős. Csak az hogy elméletileg ismerjük egymást, csak gyakorlatba/személyesen nem beszéltünk, és ha elmegyünk egymás mellett akkor mint ha nem is ismernénk egymást.Vagy nem is mer meg vagy fel vagy nem tudom. És ő is fiú úgy hogy semmit nem akarok tőle csak lespanolni vele mert jó arcnak tűnik.

2016. okt. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak szolitsd le h megakarod ismerni haver. : DDD
2016. okt. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát szerintem is ke kellene szólítanod. Bringázol, meglátod, és megkérdezed, hogy nem mentek-e együtt tovább mert megismernéd jobban.

Sok szerencsét! :)

2016. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!