Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy értékelj...

Hogyan érjem el, hogy értékeljék a műveimet?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól kezdve írok verseket és történeteket. Sokak szerint van tehetségem hozzá. Ugyanakkor hiába van, ha nem tudok elérni vele semmit sem. Mit tegyek, hogy legyen értelme ennek? Néha áldás, de leginkább átok. Nem hírnévre vágyok, csupán arra, hogy érdekelje az embereket az, amit írok. Mert bár elolvassák (már ha elolvassák) de nem gondolkodnak el rajta. Idővel elfelejtik.

2016. okt. 2. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsd fel online megosztó oldalakra. tortenetek.hu, litera.hu és hasonlók.
2016. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját blogod is lehet.
2016. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Indíts blogot. Feltöltheted ilyen oldalra is, de vagy szerencséd van az olvasóközönséggel, vagy beléd kötnek. Esetleg elküldheted zenekarnak, hogy írjanak alá zenét.

Időnként én is írogatok, de egy ideje nem publikálom egyáltalán, egyszer megjelent versem egy gyűjteményben, de a világhálóról töröltem.

2016. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rakd fel oldalakra.

Van ertelme. Hisz akinek jo, jot okozol.

Magadnak pedig mindig. :)

sok sikert.

2016. okt. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglátásom szerint csak akkor válik értékessé egy olyan ember mint te, ha már meghalt. Ne érts félre, nem azt akarom ezzel, hogy halj meg :D

Szinte az összes írónknál, költőnknél azt vettem észre, hogy amikor élt akkor nem nagyon érdekelte az embereket vagy éppen utálták, kiközösítették de miután meghalt elkezdték értékelni. Szerintem nagyon durván oda kell tenned magad, hogy életedben értékeljenek. De tarts ki mert szerintem ez egy igazán szép dolog, főleg ha tehetséged van hozzá. Imádom amikor valaki maradandót alkot. Valahol el lehet olvasni az irományaidat? :)

2016. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat! :)


Kedves 5-ös, sajnos egyetértek veled. Örülök, hogy kíváncsi vagy az írásaimra. Belinkelem. :)

[link]

2016. okt. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!