Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Árusíthatom-e a műveimet a...

Árusíthatom-e a műveimet a suliban?

Figyelt kérdés
Több tucat iskolatársam érdeklődik az irodalmi műveim iránt. Ha nyomtatok otthon néhányat belőlük (ISBN kód és mi egyéb NÉLKÜL), akkor nekik eladhatom? Esetleg plakátokkal hirdethetem a saját illetve a szomszéd gimiben is? Ez szabályos így?

2015. febr. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A haveroknak eladhatod nyugodtan. Ugyan nem szabályos, de senkit sem fog érdekelni. A plakátos hirdetés már kockázatosabb, mivel lebukhatsz vele.
2015. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 macooo válasza:
Áruld nyugodtan nem hiszem, h egy diák irodalmi művei bárkinek is fájna. Egyébként van valami törvény éves szinten mekkora összegig lehet adómentesen eladni saját holmidat, asszem 600 ezer forint.
2015. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak igaza van, de én úgy tudom hogy 500.000 Ft-ig.
2015. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Vaterán sok embert kerékbetört az adóhivatal, őgy látszik van erre emberük.
2016. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!