Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol/hogyan tudnék blogot...

Hol/hogyan tudnék blogot nyitni, ahova folyamatosan feltölthetném a "műveimet", amiket az emberek el is olvasnának és talán véleményeznék is?

Figyelt kérdés

Egyéb módokra nem tudok gondolni, amikkel megtudhatnám, csak anyuci és a szűk baráti köröm értékeli a "tehetségem", és hogy érdemes lenne-e nekem ezzel talán kicsit komolyabban is foglalkoznom...

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2013. aug. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pl: Blogger.com/hu vagy blog.hu

Feltöltöd és reklámozod

Akinek tetszik olvasni fogja

2013. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám reklámozni?


Köszönöm szépen a választ! :)

2013. aug. 17. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. ide kiírod kérdésben, hogy mi a véleményünk róla.
2013. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amit az előző mondott kiírod ide

vagy megosztot facebookon twitteren és a többin

2013. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
www.blogok.info
2013. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy kifejezetten blogra kérdeztél rá, de vannak amatőr íróknak oldalak, mint például merengő, anime fanfiction style, töviskapu és még egy csomó ilyen. Ha véleményeket szeretnél, akkor ott nagyobb eséllyel kapsz és szerintem egy biztos(abb) olvasótáborral a blogod is népszerű lesz.

És hogy ne legyen teljesen off: blogger és blogspot.

2013. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!