Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
Olyan vagy, mint amilyennek ismernek az emberek?

2016. okt. 3. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok, ahogy a hozzám legközelebb állók ismernek, a többiek nem olyannak ismernek, mint, amilyen vagyok, mert pl munkahelyen, haveri körben sokkal erősebbnek mutatkozom. Meg is jegyezték már, hogy én azért egy elég erős személyiség vagyok. Ez nem így van, jártam pszichológushoz, szedtem nyugtatókat és már nem engedem, hogy erőt vegyen rajtam a letargia, de attól még a részem.


Jó embernek tartom magam, csak kissé labilis vagyok, de nagyon jó úton haladok, afelé, hogy összeszedjem magam.

2016. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én egy olyan ember vagyok, aki kórosan próbálja eltervezni az életét, de ha egy terv nem sikerül akkor annyira elkezdek szorongani, hogy fizikailag is rosszul leszek. ha egy teljesen ismeretlen szituációba keveredek, amit nem tudtam eltervezni, vagy ha csak meg kell szólítanom egy ismeretlent akkor ez a szorongás mégrosszabb lesz. elkezdek tikkelni, hányingerem is szokott lenni meg hasonlók.

bár félek emberektől, mégis azt akarom, hogy mindenki szeressen.

tudálékos is vagyok, és sokszor kényszeresen próbálok kijavítani másokat, vagy az ő munkájukat. (sokat tudok, és nagyon védem az igazam)

legszívesebben egyedül lennék egész napokat is akár. dolgozni csapatban csak ritkán tudok jól, általában ha valaki kevésbé tudja olyan jól a dolgot kiveszem a kezéből a 'gyeplőt', azonban ha valaki jobbam csinál valamit akkor ráhagyom.

ezen felül számítógépfüggő vagyok, és hamar felkapom a vizet, és sokszor az agressziót választom önkéntelenül is.

eléggé érzékeny lelkű vagyok, ha bármi halállal kapcsolatos dolgot hallok ismerőstől megered a szemem.

kicsit el lettem bafarintva, de jól érzem magam a bőrömben.

Ja és eddig még a legjobb barátomnak se nyíltam meg igazán

2016. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Fejlodonek.

Hahahhahaha.... senki sem ismer.

2016. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbnak tartom magam, mint amilyennek mások láthatnak. Az a helyzet, hogy nem adom ki magam a legtöbb embernek, mert úgysem tudják a jót értékelni. Nagyon kevés ember fér hozzá a szívemhez, de nekik feltárom magam. Kifele egy erőskezű, szavú embert mutatok, viszont azért csinálom ezt, hogy kiszűrjem az olyanokat, akik könnyen ítélkeznek mások felett.
2016. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!