Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értékes embernek tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékes embernek tartod magad? (rengeteg szenvedélybeteg, csalódott ember van itt, és Te másnak tartod magad)

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

relatív érzékesnek és nem :D

mármint nekem is meg vannak a magam "betegségei"...(karrierista, de mellette a másik oldalam túl érzékeny...mi egyéb)

bizonyos céllal vagyok az oldalon ami miatt jó érzés tölt el, ismerkedés, barátkozás másodlagosként szerepel...

Én boldog vagyok jelenleg, igaz kisebb-nagyobb hullámzással mostanság, de rendbe jövök...

Az idiótákkal nem foglalkozok, de már jó pár embernek tudtam segíteni és én is kaptam segítséget :)

Sokan nem szeretnek, van akik igen, de nem akarok mindenkinek megfelelni...


23F

2016. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéssel válaszolnék: szerinted, aki csalódott, az már értéktelen? Vagy kevésbé értékes?


A szenvedélybetegséggel meg nem tudom egy lapon említeni.


A kérdésre válaszolva: bizonyos kor után az ember nem érez rá kényszert, hogy mindenáron különleges legyen. :) Nem gondolom, hogy értékesebb lennék, mint úgy általában a "többiek". És igen ritka, ha valakit valamiért értékesebbnek tartok, mint másokat, de azért biztos nem fogok felnézni rá, mert még nem érte csalódás. Az ilyen embert én úgy hívom, hogy tapasztalatlan.

2016. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy kinek mi az értékes. Vannak jó belső tulajdonságaim, de a nők azt szokták rám mondani, hogy nem vagyok az esetük, nem vagyok jó pasi, stb. Amit én magamban értéknek tartok, azt a nők nem igazán tudják becsülni. Vannak hiányosságaim, rossz tulajdonságaim, főleg külsőre, de mindegy. Én sokszor utálom magam, mert azt éreztetik velem mások, hogy selejt vagyok, mert vékony vagyok és gyenge, átlagos arcom van. Sokan lenéznek.
2016. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem is akartam értékes lenni. Egyszerűen, csak élni, ahogy nekem jó.
2016. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az vagyok-e, ezt nem az én tisztem eldönteni, inkább azok tudnák megmondani, akik jól ismernek. Mindenesetre ami pozitív, hogy törekszem rá. Egyébként mióta anyuka lettem, egy fokkal értékesebbnek érzem magam :)
2016. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ertekes embernek erzem magam bar tudom hogy nem vagyok az: nem vagyok jobbagy, nincsenek hiteleim, nincs gyerekem, nem vagyok mintafogyaszto, tehat a tarsadalom szamara ertekes sem.
2016. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

attol meg, h vki csalodott, vagy szenvedelybeteg, az nem jelenti azt, h ertektelen is. Az mar mas kerdes, h csak maguk segithetnek sajat magukon es tehetik jobba a helyzetuket.

Az pedig, h vki ertekesnek tartja-e magat, attol fugg, h o maga milyen ertekrendet kovet, hisz.

Ami engem illet, igyekszem ugy elni, h az ertekes legyen a tetteim reven. Nyilvan vannak hibaim, rossz tulajdonsagaim, amiket probalok kontrollalni. Senki sem toketeles.

2016. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak a defektjeim, feldolgozandó vagy feldolgozás alatt álló problémáim, viszont nincs unalmas életem, de hogy ez rajtam kívül kinek érdekes és kinek nem, az más kérdés.
2016. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Értékesnek. Nincs szenvedélybetegségem, nem tekintem egy kalap szarnak az életet, bár nem is tartom könnyűnek. Általában teljesen másképp gondolkodom, mint a nagy átlag, ha ők jobbra mennek, én balra. Nem szeretem a sablonosságot, a sablonos, felszínes embereket. Hűséges vagyok, kitartó, elköteleződő, szenvedélyes.

De én sem vagyok tökéletes, néha lehetnék türelmesebb, nyugodtabb. De hát egy INFJ embertől ez asszem normális. :D

2016. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, értékes embernek tartom magamat. Nehezen megy és sokáig tart, de elkezdtem dolgozni azon, hogy megszeressem magamat. Hajszolom a sikert az élet minden területén, ugyan hálás vagyok az eddig elért dolgokért az életemben, de nem elégszek meg ennyivel. Tisztában vagyok vele, hogy csak én akadályozhatom magamat a céljaim elérésben. Minden nap dolgozok azon, hogy a kitűzött céljaimat valóra váltsam és szerintem nagyon jó úton haladok ahhoz, hogy sikeres & elismert ember legyek. Az önbecsülésem és önbizalmam sokáig nagyon alacsony volt, viszont ahogy egyre több és több dolgot érek el az életben, kezd megszilárdulni az önbizalmam és helyreállni az önbecsülésem. Ha egy pár hónappal ezelőtt tetted volna fel ezt a kérdést, akkor egy egyszerű "nem" lett volna a kérdésre a válaszom. Jelenleg egyetemen tanulok, első évemet 100%-os sikerrel elvégeztem, nem csúsztam semmiből. Mivel most elég sok szabadidőm van, ezért igyekszem hasznosan eltölteni ezt az időt, szóval az önfejlesztésre szánom :) Kissé későn kezdtem el, de tudom, hogy találni fogok még Szeptemberig valami hozzám illő munkát nyárra. 19/F
2016. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!