Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én alapvetően introvertált...

Ha én alapvetően introvertált vagyok, de extrovertált dolgokra is szükségem van, akkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nyilván az a problémám, hogy introvertáltként társaságban nem merek beszélni-kezdeményezni, pedig ezeket nagyon szeretném.


Egyáltalán miért van ennyire szükségem új ismertségekre - csevegésre ismeretlenekkel - információhabzsolásra, ha introvertált vagyok, és megvan a kialakult barátságok, barátnő (amire általában az intróknak szükségük van)?


24f


2016. okt. 3. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ambivertált vagy inkább.
2016. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok...és akkor később meg zavar,hogy nem mondtam ki sok mindent,amit akartam


20/L

2016. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ambivertált?Mindjárt utánanézek.xD
2016. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Az ambivertált azt jelenti, hogy egyszerre inrtovertált és extrovertált az illető.
2016. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*introvertált
2016. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Olyan is van, a kiegyensúlyozott, akiben egyenlően van intro-exrovertáltság


Gondoltam erre, de ott elesik a dolog, hogy minden teszt elég távoli introvertáltságot hoz ki. Így érthetetlen... disc-et ha nézzük, akkor melankolikus-flegmatikus között valahol

Azt viszont nem tudom, hogy miben-milyen szitukban vagyok extrovertált. Mert pont azok, ahol az érzéseimből arra következtetek, hogy szükségem lenne rá, ott az introvertáltság blokkjába ütközöm.


:o

2016. okt. 3. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, sztem vminnyire minden intrós ilyen... kisebb vagy nagyobb mértékben... nem vagyunk 1formák
2016. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy miért van szükség új ismeretségekre? Én is introvertált vagyok, de ha nem ismersz meg új embereket, dolgokat, helyzeteket, nem fejlődsz semmit. Ez nem azt jelenti, hogy a régi kapcsolatokat, dolgokat el kellene hanyagolnod. A legjobb barátnőm 14 éves korom óta a legjobb barátnőm, és párkapcsolatban élek 5 éve, de én is igénylem új emberek, helyzetek megismerését. Ha hagysz mindent úgy ahogy van, a régi kapcsolatok is ellaposodnak egy idő után szerintem.

Lehet, hogy introvertált és introvertált ember között is van különbség. Nem kell senkinek a végletekig megváltozni, de ha szeretnél kezdeményezőbb lenni, egyszerűen próbáld meg, ne takarózz azzal, hogy te introvertált vagy és neked elég az ami most van. Hajrá :) Mindenki így kezdi.

2016. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!