Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaha el tudom majd fogadni...

Valaha el tudom majd fogadni magam úgy, hogy szépnek is lássam a jelenlegi hibáimat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre raktam a kérdésem.


19 éves lány vagyok. N

em vagyok megelégedve a puncim formájával és a melleimmel (nem feszes, a mellbimbóudvarom sem az igazi, egyszerűen nem tetszik). Ezek olyan dolgok amiken lehetetlen változatni, vagy csak plasztikai műtétekkel lehetséges. Van egy kis súlyfeleslegem, de ezen bármikor tudok változtatni.

Viszont nagyon zavar, hogy van egy barátom (ő az első, mivel eddig senkit nem engedtem közel magamhoz, ő viszont elfogadónak tűnt a többi jósága mellett) és én nem bírom megérteni azt, hogy neki ez tetszik, hogy én tetszek neki és izgatónak talál. Amikor mond valami bókot pl. a mellemmel kapcsolatban vagy csak megkérdezi, hogy miért nem akartam neki megmutatni, miért takarom, akkor olyan kellemetlenül érzem magam. Nem tud jól esni, annyira utálom a testem ezen pontjait.

Nem tudom, hogy ezen tudok változtatni valahogy? Nehéz azt mondanom, hogy Uh, igen is jó nő vagyok, amikor lehet hogy az előző 3-4 barátnője sokkal bombább volt nálam (meztelen).

De ha nem is lenne barátom, akkor sem tudnám ezt mondani. Egyébként az arcommal, bőrömmel nincsenek ekkora problémáim. Viszont a puncimmal való gátlások miatt csak egyszer engedtem meg, hogy kinyaljon és akkor sem értem, hogy miért.

Nem jó dolog önbizalomhiányosnak lenni amikor az ágyban vagyunk, mert ruhában egyáltalán nem vagyok az. És utálom azt a szégyent érezni, ami a testem miatt van.

Ebből "ki lehet gyógyulni" valahogy?



2016. okt. 4. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát pl próbálj meg leszálni a földre nem úgy tekinteni saját magadra mintha egy fotó művész lennél, és mindenképp a hibákra kéne koncentrálnod. Amúgy ez az egész azért van, mert telle vagy tömve média f**ággal , és totál még magaddal szemben is álomvilágban élsz, ha valakinek tetszel akkor nem tudom mi a probléma a puncid formájával..volt dolgom olyan lánnyal akinek olyan szép volt a puncija, hogy majdnem elsírtam magam ha ránéztem közben meg lelkileg egy nulla volt...ugyan az a sok hülyeség miatt amit leírtál közben totál nem érdekelt senkit amit ő olyan nagy problémának néz pl ,hogy van 1 dkg súly feleslege stb...
2016. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Ebből "ki lehet gyógyulni" valahogy?"


Ja majd ha nem a retusált képekhez/szét plasztikázott nőkhöz hasonlítgatod magadat.

2016. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én már túlestem a retusált lányokon és főleg a plasztikcicákon. Én nekem van egy kép a fejemben a szép szóra és nekem semmi közöm hozzá.

Zavar, hogy tudom, hogy van jobb de ezen nem tudok változtatni.


Nektek nincs ilyen?

2016. okt. 4. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Pasiból vagyok, vagyis:


[link]


Egyébként nem csak a külső számít. Ismertem lányt aki első ránézésre tök átlagos volt, de ahogy megismerte az ember a kisugárzása gyönyörűvé tette.

2016. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Csak rajtad mulik.

Kicsit realizald a tenyeket s mindjart ertelmetlenne valnak ezek.

2016. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek jól estek a lelkemnek!
2016. okt. 4. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az, hogy van aki számára élvezetes, hogy kinyal, nem validáló, akkor vélhetően semmi sem lesz az, bocsi.


"ő az első, mivel eddig senkit nem engedtem közel magamhoz"


Tehát több vállalkozó is akadna.


Ha 30 éves "forever unwanted" pasi lennél, akkor lenne rá mód, hogy bizonyos történések hatására lényegesen megváltozzon az önképed, így sajnos nincs sok.

2016. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj ne húzz már le, de komolyan!
2016. okt. 4. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdés szövege: "Valaha el tudom majd fogadni magam..", ezek után a kérdés témája a punci köré szerveződik.


Van ötletem arra vonatkozóan, hogy hogyan fogadd el önmagad. Bizarrul hangzik, de komolyan: ne tedd magad egyenlővé a punciddal.

Eleve úgy beszélünk, mintha részekre szednéd magad, ezt meg azt a részedet kritizálod, fenn vagy akadva rajta, de annyira, mintha a teljes egész lényedet az képezné. Annyira nagy jelentőséget tulajdonítasz neki.


Gondolj arra, hogy vannak olyan nők is, akiknek tökéletesen szép pinájuk van, de épp egy másik testrészük teszi őket kevésbé visszataszítóvá.

Legalábbis pasik terén is lehet példákat mondani arra, hogy pusztán nem tesz izgatóvá valakit a nemiszerve.


Szerintem máskülönben rossz hozzáállás az, hogy a szeretkezés folyton a magamutogatásról kell szóljon. Biztosan normálisabb helyeken az emberek csak úgy élvezetből is tudják csinálni, magát az érzést élvezik, és nem csak azt, hogy nekik milyen testük van. Olyan mintha egy kiállításon vennék részt, nem pedig szeretkezésben. Van aki többet gondol a feeling-re, nem a külsőségekre. Sőt aki szeret szeretkezni, azt egyáltalán nem érdekli, hogy milyen a tested.

Eltudok képzelni ide egy hasonlatot. Nem tudom, hogy szoktál-e sportolni és hogy mit, de képzeld el, hogy egy snowboard/gördeszka pályán vagy, ahol megy a görgés/siklás, és nem csak az számít, hogy az emberek mutogathassák, hogy milyen irigylésre méltó menő deszkájuk van, hanem maga az élmény, amit megélnek újra meg újra. Te vagy az, aki elégedetlenül áll magában a deszkájával, nincs kedve hozzá azért, mert másoknak jobb deszkája van. Pontosan így képzelem el a helyzetet:))

2016. nov. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a külső számít,fogadd el magad úgy ahogy van! Amúgy a szex jobb emberré tesz,mert boldogsághormonokat termel.Minél kalandosabban,változatosabban.

(Nem véletlenül vannak Thaiföldön a legszebb lányok!😂😂😂😂😂😂😂😂😂)

2016. nov. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!