Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar titeket, ha egy barátoto...

Zavar titeket, ha egy barátotok, családtagotok vagy a párotok hangosan nyel (nemcsak evésnél, ivásnál, akár akkor is, mikor csak nyálat nyel le)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Régen amikor idegbeteg voltam, nagyon zavart, mindenkit terrorban tartottam emiatt. Amióta különköltöztem és a saját életemet élem, már szinte soha nem zavar. :)
2016. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, észre sem veszem mikor nyel.
2016. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még hangosan nyelőt. A haveromnak az állkapcsa kattog evés közben. Minden rágásnál egy kattanás. Na az még a borzasztó.
2016. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Zavart. Amikor az éjszaka kellős közepén gondol egyet és behoz a hűtőből valami kaját, és két centire tőlem nyammog-flattyog a sötétbe, mintha egy szippantóskocsi mellett feküdnék. És reggelre több csülköspacal van az ágyba, mint amit megevett.
2016. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam senkit hangosan nyelni. A csámcsogva rágózás kicsit bosszant, de az sem zavar olyan szörnyen.
2016. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallottam már valakit hangosan nyelni, de az mondjuk engem sosem zavart. Én amire allergiás vagyok az az ha valaki evés közben csámcsog meg cuppog. Másik allergiám amivel szinte az étvágyam is elmegy az az ha valaki evés közben magában motyog valamit, néha nyitott szájjal eszik, látom a benne lévő terméket, meg ha szó szerint valaki fal mellettem és hanggal jár az egész. Ettől már az idegeim kiszoktak lenni. A volt barátomnak volt ilyen szokása leginkább amikor nem volt ideje enni munkába és úgy esett haza hogy egyből nekiállt enni, és szinte lapátolta be magának a kaját és falta ezerrel mint ha evő versenyen lenne. Az nagyon zavart pedig akkor volt rá ideje, kaja is volt bőven.
2016. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt bírom, amikor üzleti ebéden az ügyfél nyitott szájjal tárgyal étkezés közben, és szaftos krumplidarabok, bárányhúscafatok tartármártással leöntve placcsannak a szemüvegemen.
2016. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Múltkor a nőgyógyásznál ültem és a mellettem lévő öreg néni cuppogott meg nyammogott folyamatosan. Az egy kicsit zavart. Na, sík ideg azért nem lettem tőle, de őszintén örültem, amikor végre szólítottak.
2016. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el kancsózáson kívül, hogy #4 miért lett ennyire lehúzva? :D Ezek szerint tök természetes az ágyba kétpofára zabálni az aludni próbáló párunk mellett? :O
2016. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!