Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál azon gondolkodni,...

Szoktál azon gondolkodni, hogy milyen szaga lehet a másik ember lábának?

Figyelt kérdés
Egy fárasztó munkanap után mikor ülök a villamoson és látom a sok embert akik hazafele igyekeznek. És ilyenkor eszembe jut vajon milyen szaga lehet a lábuknak amikor egésznap cipőbe, munkáscipőbe voltak. Majd elgondolkodom azon is, hogy meg merném e szagolni őket. Van aki szokott még ezen gondolkodni ?
2016. okt. 6. 03:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kezeltesd magad!xD
2016. okt. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek ezért az örömért.
2016. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rajta sokat gondolkodnom,a tömött vonaton néha szinte harapni lehet
2016. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te valami lábfetisiszta vagy, vagy mi az ördög? :D
2016. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hát felőlem megpróbálhatod az enyém megszagolni, de előre szólok. a Cyklon-B gyenge kezdő ehhez képest.


amúgy nem, nem szoktam ilyenen gondolkozni, és tudtommal az emberek nagy részének ugyanúgy eszébe se jut ez.

2016. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én azon szoktam agyalni, hogy másoknak is bebüdösödik-e a lábuk azokban a rettenetes, sza* nylon harisnyákban, amikkel a lábukat kínozzák a magassarkú cipőben, vagy csak enyém szokta-e megadni magát 30 perc után és válik biológiai fegyverré... :/
2016. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most inkább azon kezdtem gondolkozni hogy te miért kezdesz el ezen gondolkozni
2016. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak a nekem tetsző nők lábszagára vagyok kíváncsi. :D
2016. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, kérdező, mert ez nekem konkrétan akkor szokott az eszemben járni, amikor meglátom az egyébként csinos lányokat a manapság divatos térdig érő vagy bokáig érő GUMIcsizmákban.


na, én tapasztalatból tudom, hogy az én lábam nagyon be szokott büdösödni egy gumicsizmában (más cipőkben meg nem).


és akkor soha nem állom meg, hogy arra ne gondoljka, hogy bakker itt ez a bombázó szőke csaj, hazamegy és leveti a csimmát a lábáról és mindent eláraszt az iszonyat büdös rohadt sajt szagú lábszag...

2016. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van pár ember a környezetemben, akikén gondolkodnom sem kell. Egyébként egyáltalán nem érdekel.
2016. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!