Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják sokan a macskáka...

Miért utálják sokan a macskákat? Hogy lehet őket utálni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 15:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy önző?Hogy lehet egy állat önző?A macskák igen is tudnak szeretni.Én pont ezt szeretem a macskákban,hogy bújósak,odabújnal hozzád,dorombolnak,lehet őket simogatni,szeretni.A kitya sem adna neked a kajájából.Azt is csak a kaja érdekli.Hiába szólok neki,ahhoz megy oda,akinél kaja van.Ha még én adok neki,elveszi és elhúz a francba,nem hagyná magát megsimogatni.Ha leültetem és meg alarom simogatni,nem várja meg,amig odaadom,felugrik és el akarja venni magától.Persze lehet csak én fogtam ki egy hülye kutyát.
2016. okt. 6. 20:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne ítéld el az összes kutyát, csak mert a tied nem úgy viselkedik, ahogy te elvárod. Ennyi erővel én is mondhatnám azt, hogy a macskák önző g'cik, csak azért, mert egy-kettő ilyen volt. Mellesleg a kutya-macska általában olyan, amilyennek a gazdája neveli. Illetve nem utálom a macskákat, szép állatok, de inkább kutya párti vagyok. Sok aranyos, szerethető, játékos kutyával volt már dolgom.
2016. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10# ne hülyéskedj, az önzőség mint tulajdonság, egyértelműen negatív. Talán azt lehet mondani, hogy 'nem talpnyaló'.

Olvastam egy nagyon frappáns megfogalmazást:

", a kutya azt hiszi, hogy a gazda az isten, hogy ételt ad neki. A macska viszont azt hiszi, Ő az isten, hogy ételt kap"

2016. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Neked ne is legyen kutyád kedves kérdező, szegény csak szenvedne nálad. Legyél boldog a macskákkal, ők valók neked. :)
2016. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre nem lehet macskám,a szüleim nem engedik.De mindig volt foglalkozva a kutyával,mindig adtam neki kaját,elvittem sétálni,mégis leszar engem.Még megsimogatni sem tudom.Sokan mondják,hogy a kutya mennyivel jobb,okosabb a macskánál,hát én nem ezt látom.Még a szomszéd macskája is kedvesebb hozzám,mint ez a kutya.Az felugrott az engedi a simogatást,dörgölőzködik,dorombol,múltkor felugrott az ölembe.Ez a kutya Csak akkor néz rám,csak akkor ad pacsit,ha kaja van nálam vagy elviszem sétálni.Különben csak futkoz,ugrál össze-vissza.Csak a kaja érdekli.Méghogy a kutya olyan jó meg hűséges,na persze..Még megsinogatni sem engedi magát
2016. okt. 8. 17:47
 16/19 Roadkill válasza:
Bocsánat az offét de kérdező a Német juhász kutya ilyen azzal foglalkozni kell keményen és tanitani ha nem tanitod ilyen lesz!Lehet érzi hogy nem szereted azért nem megy oda hozzád!Legyen macskád az való neked tényleg és a kutyákat ne bántsd mert nem érdemlik meg!!!!
2017. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én szeretem,de hiába hívom,nem jön oda hozzám.Foglalkozok is vele,szoktam vinni sétálni,általában én viszem a leggyakrabban.Kiskorában egy csomót labdáztam vele.De nem nagyon engedi magát megsimogatni,sokszor fekszik a földön,én leguggolok hozzá,erre feláll és elmegy.Csak apámhoz megy oda,én hiába hívom.

Persze a szomszéd macska,ha idehívom,egyből fut ide és engedi a simogatást,hosszú ideig itt ül mellettem.Mondom,soha nem adtam neki kaját.Csak meg szoktam simogatni még kiskorában.Múltkor kint voltam a ház elött,a macska meg a szomszéd udvarban,meglátott és kijött hozzám,idejött.Meg ott van pl.a nagybátyám kutyaja,aki szintén idejön,pacsit ad,meg kb órákig el lehetne simogatni.Ne mondd hogy nem értek az állatokhoz.Volt egy telepi őrzőkutya,ami nagyon vad volt.Volt,hogy kiszökött és meg is kergetett valami nőt,akinek az autójába kellett bezárkózni a kutya elől.Én meg még 14 évesen benyúltam a kerítésen és megsímogattam a vad őrzőkutyát.Többször is.Így utólag elég veszélyes dolog volt,de hát engem így se bántott.Alapvetően engem szeretnek az állatok

2017. dec. 29. 20:36
 18/19 anonim ***** válasza:
A német juhász "egygazdás"kutya. Egy ember van, akit elfogad és maximálisan kötődik hozzá, és ez nálatok nem te vagy. Akinek simogatásra kell állat, vegyen plüssmacit, azt még etetni se kell.
2017. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Butaság, amit a 8-as írt, hogy egy jobb kutya idegentől épp csak eltűri a simit. Akiket én ismertem kutyák, azok szinte mind kezesek, és bújósak voltak. Nem attól jó egy kutya, hogy csak egy embert imád, de azt akkor is, ha bántja... Én pl. nem bírom a szolgalelkűséget, egyik legirritálóbb tulajdonság, amit valaha tapasztaltam. De rettentő butaság ez az egész "a kutya istenként tekint rád" marhaság... 1.: Egészséges ember nem szorul arra, hogy rá bárki, főleg egy állat istenként tekintsen. 2.: Óriási tévhit, hogy a kutyák ilyenek. Nem különböznek olyan nagyon a macskáktól, nem véletlen, hogy a legtöbb esetben simán lehet őket együtt tartani.
2020. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!