Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi mindenki az hogy...

Miért hiszi mindenki az hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Had mondjak erre egy példát. Ma pont erről beszéltem egy haverommal és megkérdeztem tőle ugyanezt a kérdést, ő pedig: miért, nem vagy az?

Nem vettem észre hogy érdeklődnék a fiúk iránt, meg amúgy is nem értem hogy ezt miből állapítják meg..


2016. okt. 7. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik pletykának. Olyan izgi, hogy van valami titok, különlegesség, ami még ha nem is igaz, akkor is alkalmas egyesek számára, hogy őket, mint minden titkok tudóját irigyeljék. Esetleg az öltözködésed, viselkedésed, taglejtésed sajátos, nem a fiúkra jellemző.
2016. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja lehet h feminin típus vagy, nekem is van egy ilyen ismerősöm, heteró, de ha nem ismered simán azt hinnéd h meleg.
2016. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feminin tulajdonságaid lehetnek.

Pl.:hangszín, taglejtés, mozdulatok, öltözködés stb.

2016. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugy nezek ki mint egy őrült pszichopata gyilkos, pediglen egy őrült pszichopata szerető lélek vagyok
2016. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!