Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy ha...

Miért mondják azt, hogy ha valakire irigykedem, akkor csináljam végig azt, amit ők? Én pl a szépnek született emberekre irigykedem?

Figyelt kérdés

Ők mit is csináltak, hogy szépnek szülessenek?


Megszülettek?


De hát azt én is megtettem.


:|


2016. aug. 19. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Az önsajnáltatáson kívül van más célod is a kérdéssel?
2016. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nyilván úgy értik, hogy hozd ki mindenből a legjobbat. A teljesítményedet tudod fokozni bármikor.
2016. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, én se vagyok szép, de fel tudom fogni, hogy a világon mindennek van előnye és hátránya. (Meg hogy sose fog boldoggá tenni, ha másokhoz hasonlíthatom magam...)


Attól mert valaki szép, még nem jelenti azt, hogy ez mindig előny is lesz a számára, pl az is könnyen előfordulhat, hogy egy interjún egy ilyen kis savanyú ember csak azért kiszelektálja őt, mert túl szép.


Ahogy mondjuk nagyobb eséllyel fog egy szép nő olyan degradáló ajánlatokat kapni, amiben nem akar részesünlni, stb.


Mindennek van jó és rossz oldala.

2016. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 MZ.per.X ***** válasza:
96%

Nem azért mondom, de ezt általában (úgy 99,9%-ban) olyan dolgokra mondják, amit akár te magad is elérhetsz.


A szépség pont nem ilyen, de elérhetetlen dolgokra meg felesleges irigykedni, inkább hozd ki magadból amit lehet.

2016. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy az ember már arra is azt mondja hogy csúnya ha nagy az orra, közbe egy fiatal pitsánál mit nyom a latba. az a sokadig testrész amit megnéz a férfi.


Én átlagosnak tartottam magamat, más hajat vágattam a sima rövid helyett, a borostámat szoktam festetni a hajammal megegyező színnel, a szemöldökömet szedni szoktam így van már formája. Suliba is voltak akik töröknek hívtak.


Szóval sokat számít hogy pl csak egyszerű vagy, mert abból lehet jót kihozni.

24F

2016. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

igen,igen, ezt már mondták sokszor nekem is sikeres emberek...


csak az a probléma, hogy ők nem vették észre azt, hogy hozzám képest nekik pl sokkal jobb adottságaik vannak.

2016. aug. 19. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia.

Be merem magamat kategorizálni az általad "szépnek" titulált emberek csoportjába. (24F)

Semmit nem érek vele (mondjuk nem vagyok lány) a párválasztáson kívül. Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem ér semmit karrier terén vagy pénzügyileg.

2016. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pffff.ok
2016. aug. 19. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom te mit látsz, de a sikerhez a szépség max akkor elég, ha modell vagy szépségkirálynő akarsz lenni, és szerintem a milliárdosok között se kifejezetten díszpéldányok vannak.


Ugyanúgy otthon fog megrohadni a szép és a csúnya ember is, ha semmit se kezd az életével, de ez is offenzív lesz neked és leopntozód, szóval puffogj csak:D De akkor is rajtad múlik, hogy menthetetlen vagy vagy sem.

2016. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Azon puffogsz, hogy megválaszoltam a kérdésedet? Vagy hogy nem tetszik hogy valaki nem osztja a véleményedet?

Ezt pedig ilyen minősíthetetlenül ostoba módon reagálod le?

Na látod, itt nem csak a kinézeteddel van a baj...Sőt, valószínűleg azzal a legkevesebb

2016. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!