Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gáz, ha valakit úgy...

Nem gáz, ha valakit úgy jelölök be ismerősnek fb-on, hogy csak néhány mondatod váltottam vele? Egyébként csak látásból ismerem.

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy egyetemi csoporttársakkal, "jött-ment" alkalomismerősökből (gyors tanfolyam, rövid szakmai gyakorlat) és rokonokkal együtt is alig van 100 fölött az ismerőseim száma, mivel haverjaim/barátaim nincsenek. Legszívesebben minden olyan embert bejelölnék, akit csak látásból ismerek, vagy legalábbis 2-3 mondatot beszéltem (főleg egy csajt), de nem tudom, hogy ez mennyire ciki. Ha ilyen ember jelölne be benneteket a facebook-n, akkor mi lenne a reakciótok?

2016. okt. 7. 23:34
 1/8 anonim válasza:
Semmi gond, csak írd le, hogy miért jelölöd be, mit akarsz.
2016. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak, annyi, hogy növeljem az ismerőseim számát és mivel már kommunikáltam vele, ez esetleg elég indok lehet. Csak azt nem tudom, hogy sokan erről miként vélekednek és esetleg csak akkor jelölik vissza az embert, ha szoros kapcsolatban van vele (haver, közeli munkatárs) és így van meg nekik a 700/900 stb. ismerős.
2016. okt. 7. 23:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy a facebook-n általánosságban sokaknál mit jelent, hogy ismerős. Akikkel szoros kapcsolatban vannak vagy, akikkel már váltottak néhány szót?
2016. okt. 7. 23:42
 4/8 anonim válasza:
Nekem az általános iskolai osztálytársak is ismerősök.
2016. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gàz!!!!
2016. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gáz-e bejelölni valakit, akit csak látásból ismersz, és csak pár mondatot váltottál vele?

Nem az.

Az viszont annál inkább, hogy az ismerősszámod növelése miatt jelölöd be, és hogy számodra még huszonévesen is ekkora dolog, hogy hány "ismerősöd" van.

2016. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem alig van 30, de engem ne lehet bejelölni. Semmi értelme h hülyeségekkel legyek elárasztva. :D

Egyébként ha zavar el tudod rejteni h még a barátaid se lássák.

2016. okt. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" és esetleg csak akkor jelölik vissza az embert, ha szoros kapcsolatban van vele (haver, közeli munkatárs) és így van meg nekik a 700/900 stb. ismerős."


Jah szoros kapcsolat 700-800 emberrel :D:D: Ló...t ezek azt is bejelölik akivel egyszer egy buszon utaztak.

2016. okt. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!