Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha néhány szociális...

Miért baj, ha néhány szociális munkásnak tanuló lány, akik szereti az egzotikus férfiakat, a testüket adják nekik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Tökmindegy, hogy milyen munkakörben dolgoznak, attól még ordas qrvák.
2016. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt csak en nem ertem?
2016. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
provokátor...
2016. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Mégis kinek baj?Eddig nem is hallottam róla,mert a saját dolgaimmal vagyok elfoglalva.
2016. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mégis mi köze van annak, hogy vki összefekszik vkivel, hogy mit tanul, mi a munkája? Istenem... csinálja mindenki azzal, akivel akarja, amíg az egyik fél sem gyerek, foglalt és mindketten akarják.

Akik azok miatt a nők miatt picsognak, akik külföldi férfiakkal vannak, azok, akiknek nem sikerült nőt találniuk, és frusztráltak. Mintha az a pár nő egyértelműen vele lenne, ha nem épp Mexikói Mauróval vagy Arab Ahmeddel :D. Amikor már mindenkibe belekötünk, mert mindenki tehet a nyomorunkról, csak mi nem.

2016. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ma is tanultam valamit. 2016-ban a cociális munkás = q.va
2016. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Remélem "véletlen" gyereket, majd egzotikus apuka fogja eltartani.
2016. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a svéd rüfkékről olvasott, akik a muzulmán "menekültek" alá fekszenek. Aztán meg mindenki nagyon csodálkozik, hogy a migritáborból kijáro férfiak sorra erőszakolják a többi nőt is. Hát ez a baj a fenti tettel, hogy képet festenek minden nőről, de milyet. A burkás csajok nem kúrnak, a többit meg bármikor megkaphatják, gondolják az első napjaik tapasztalatai alapján.
2016. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, elsősorban amiatt kezdtek el minket bacctatni. Aztán egy videó is előkerült és azóta teljesen ránk vannak szállva.
2016. szept. 28. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, saját magadat is qrvának tekintenéd, ha végre egyszer összejönne egy dugás, vagy ez csak a lányokra érvényes? Illetve az a lány is qrva lenne, aki veled kefél, ha egyszer végre már kefélne valaki, vagy csak az a qrva, aki mással csinálja?
2016. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!