Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy pasi azt hazudja (egy közös ismerősnek), hogy nem akar semmit és közbe állandóan szemez veletek néhány hónapja rendszeren?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az fura lenne, mert fiú vagyok.
2012. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ajjj de vicces vagy! :DDDD

De te hazudnád azt csak hogy ments az irhád, vagy ha bizonytalan vagy? Vagy a fiúk sosem hazudnak ilyet, anem komolyan mondják?

2012. nov. 8. 22:51
 3/7 A kérdező kommentje:

anem = hanem


akart lenni

2012. nov. 8. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam helyzetfüggő.

Lehetségesnek lehetséges.

2012. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké és ha nem akarod nagydobra verni és tudod hogyha elmondod lehet az lesz, viszont azt is tudod, hogy elmondja a lánynak, mit teszel?


Másik kérdés: létezik, hogy komolyan nem és mégis ugyan úgy folytatod a dolgot tovább (de szándékosan bunkó nem akarsz lenni az tuti)?


(bocsi a hülye kérdésekért)

2012. nov. 8. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A szemezést lehet, hogy félreértelmezted, így gondoltam a választ, csak mert utólag észrevettem, hogy ezt nem írtam le egyértelműen.

Valószínűleg nem mondanák semmit, vagy ha kérdeznék, azt, vagy olyasmit, amit ő is.

Lehet.

2012. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

No mind1 ez akkor is szívás, mert én ezt az egészet nem akartam. Teljesen mással akarok most foglalkozni mint pasikkal, csak önállósította magát az illető és ez kényelmetlen most nekem.


Köszi a választ.

2012. nov. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!