Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem tartjátok furának...

Ti nem tartjátok furának néhány nő viselkedését boltba?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ruházati boltba, véletlen neki mész vagy valami olyat csinálsz, akkor már egyből fennhordja az orrát, mintha ő lenne a Miss 2016 szépsége, és mintha azt várná hogy megalázkodjon az ember.. mert nem elég h elnézést kér, bocsánatot. Nem. a balhét ki kell csapnia, hogy hogy képzeli, és mintha tényleg.. nem is tudom mit várna, mintha azt várná hogy valamivel még engesztelje ki az ember.. addig fennhordja az orrát meg önsajnálkozik.

A kérdés lényege az, hogy mit várnak, és hogy mit lehet ebben a helyzetben tenni hogy kielégitő legyen, és elnézze a dolgot ?


2016. júl. 12. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha bocsánatot kérsz, az már elég neki. Most mégis mit kéne még tenned? Könyörgöm, csak neki mentél! (Gondolom véletlenül, ha szándékosan, akkor ajándékozd meg magad egy pszichiátriai látogatással.)
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Meg kell b*szni ott helyben! :D Akkor majd vigyor ül a képére! :D Amúgy nem tudom, nincs biztos recept erre...
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Le kell sz.arni, többnyire ha nekimegyek valakinek az azért van mert elfoglalja az egész helyet, nem lehet tőle közlekedni másképp, az meg az ő hibája ha emiatt fellököm. A reakciókat meg nem szokásom nézni, nem érdekel, megyek a dolgomra.
2016. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen erővel mentél neki. Hogy elesett, majd csúszott a földön még 8 métert, vagy csak éppen hogy egy kicsit mentél neki. Megmondod, hogy: "Elnézést, ne haragudjon, jól tetszik lenni?" stb.
2016. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt birom, ha simán bocsánatot vagy elnézést kérek, és tovább állok, akkor úgy fog rám nézni meg próbál még szóban kicseszni velem, mintha én belegázoltam volna az életébe.
2016. júl. 12. 12:35
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
Miért pontoztatok le? Egyes nőknek tényleg fütyköshiányuk van, azért nem elég néha nekik egy bocsánatkérés.
2016. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Kielégült nőből árad a nyugodtság. Rengeteg kielégítetlen nő szaladgál az utcákon, mert vagy egyedülállóak, vagy egy husánggal vannak együtt, aki nem adja meg nekik a testi-lelki örömöt. Persze nem csak ez lehet az oka a nyűgösségnek.
2016. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nekem is eszembe jutott :D de hagyjuk már ezt a fütykös hiányt.. 2-3 naponta csinálják.. vagy ha kell bármikor hozzá tud jutni. igy nem értem mire fől reagál igy
2016. júl. 12. 12:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, 2-3 naponta csinálják...egy eredeti tuskóval, akik rohadtul lesz*rják a nő igényeit, beleejakulálnak, azt' szevasz.
2016. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A nő meg ott marad ,,éhesen" és boldogtalanul. Az én barátnőm nem viselkedne primadonnaként, mert alaposan kielégíteném! :P Csak ugye ,,jófiú" vagyok és ezért (is) nincs senkim sajnos.
2016. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!