Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a bánat szebb,...

Szerintetek a bánat szebb, nemesebb érzés, mint a boldogság?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
nem
2016. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy idoben sokat voltam banatos. Azt hittem ez nemesit, jobb ember leszek ha megélem a rossz erzeseket, es hogy ez a szenvedes majd egyszer javamra valik es az elet majd karpotol...


Nos most mar tudom hogy ez mind ugy baromsag ahogy van.

Voltam azota boldog. Es sokkal nagyobb oromet okoztam vele masoknak es magamnak is. Boldog emberkent onzetlenebbek vagyunk szerintem...mig akir sajnalja magat az onzo es gyakran irigy es rosszindulatu is. Szoval szerintem a boldogas nemesebb erzes ha igy ertelmezzuk.

2016. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a földi élővilágban csak az ember és annak is csak egy kis furcsa százaléka gondolkozik ilyen hülyeségeken.

Amúgy meg nem. Búsulni mindenki tud.

2016. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de az viszont igaz, hogy egyik nincs a másik nélkül.
2016. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a lehulyezest, baratom. Banat nelkul viszont nem szulettek volna meg a legszebb muveszi alkotasok.
2016. okt. 8. 10:07
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Az egész létezés erről szól, a természet így működik, az emberi is. Véglettől végletig egymás következményei. Mindennek van pozitív és negatív oldala. A negatív periódus nem nemesebb a másiknál vagy fordítva; egymással szorosan összefüggnek, az egyikhez szükséges a másik. Éhség-jóllakottság, ború-derű, tűz-víz, jó-rossz stb.
2016. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Jan baratom... :)
2016. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Jaj*
2016. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Szép művészi alkotások? Amikor a költő két oldalon keresztül sírja a nyomorát? Az kell, mi meg kényszerítsük rá a kiskölykökre hogy még tanulják is meg, hátha ők is olyan elszúrtak lesznek.
2016. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem a kolteszetre gondoltam, azt en se csipem. De a komolyzene ellen mar nem kene, hogy kifogasod legyen.
2016. okt. 8. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!