Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit hallgattok amikor...

Ti mit hallgattok amikor igazán rossz kedvetek van?

Figyelt kérdés
Inkább olyan számokat, amik feldobnak, vagy szomorúbbakat, amik még jobban "lehúznak" és elmélyülsz a bánatodban?

2014. ápr. 11. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó pörgőset. Ami igénybe vesz, hogy legyen mi felé irányítani a tudatot, és ne a gondra összpontosítsak.
2014. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Én személy szerint inkább akkor szomorúbb számokat hallgatok és jól kisírom magam után miután átgondoltam a dolgokat és átéreztem újra és újra minden rosszat ami történt berakok egy jó pörgős vidám számot.

DE ha nem olyan dolog, hogy sírni kéne akkor is egy szomorú szám átgondolni mindent de akár még azt is, hogy mért kék az ég...szóval gondolkozni utána miután belefáradtál a gondolkozásba egy jó pörgős és vidám és kész nekem ez segít.

2014. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit pörgőset, hanem nagyon!

Persze függ, mitől van rossz kedvem. Ha valaki felhúzott, ha felidegesítettek, akkor Iron Maiden-t és hasonló kemény metál zenéket. Ha szimplán rossz a hangulatom, konkrét ok nélkül, azaz depis vagyok, akkor lágy, mondhatni meditatív zenéket. (Mike Oldfield, Yanni, you tubról spirituál vagy epic mix)

2014. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kedv esetén mindig olyat, ami lehúz, egyszerűen szükségem van erre, hogy utána majd jobban legyek.
2014. ápr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
biztos nem szomorú zenéket,inkább valami agresszív,pörgős elmebeteg zenét.
2014. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mitől van rossz kedvem. Ha feszült vagyok, akkor metált, ha szomorú, akkor valami "lehúzósat".
2014. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Killakikittet. De csak ha nagyon rossz kedvem van mert akkor megnyugtatnak a beteg szövegeik.
2014. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Die Toten Hosen - Steh auf, wenn du am Boden bist

http://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

fordítás: [link]


Ez erőt ad a folytatáshoz, nekem legalábbis.


Monthy Piton - Always look on the bright side of life

http://www.youtube.com/watch?v=jCkA0wGHNzE


Ezt mindig vizes szemmel kezdem el énekelni/fütyörészni, de harmadik meghallgatásra már mosolygok.

2014. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én lassú, melankolikus dalokat szoktam, olyankor valahogy nem bírom a pörgős, vidám zenéket.
2014. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rock,metál...
2014. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!