Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülőkkel élők, mennyi fizetés...

Szülőkkel élők, mennyi fizetésből mennyit adtok haza?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem adok haza havi szinten, Erzsébetutalványt 8 e ft-t mindig odaadom nekik és minden kaja,ruhát én fizetek magamnak nekik nem kell rám költeniük bár ha veszünk valami nagyobb dolgot a házba pl konyhabutor,mobilgarázs a kertbe akkor mindig szoktam nekik adni 10-20ezert, amugy 100E-t keresek havonta nem vagyok teljes állású alkalmazott a munkahelyemen.
2016. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy anyukám nem vesz el semmit a fizetésemből.

Mikor munkám lett én mondtam neki, hogy havonta x összeget oda adok a fizumból, de szinte megtiltotta nekem, mert ameddig ő tudja fizetni a dolgokat nen fogja lenyúlni a pénzem, hanem inkább segít nekem minthogy elvegye.

Ezért én nagyon hálás vagyok neki és Örülök, hogy ilyen anyukám van :)

2016. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0-0
2016. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A háztartási költség hozzávetőlegesen 1/4-ét (4 fős család) kereset mértékétől függetlenül.

Az elvárás ugyan több lenne,szeretnék ha kb. a felét fizetném a kiadásoknak egy személyben különben egy sz*r,szemét,utolsó élősködőnek titulálnak.

Bár az utóbbi időben már nem vagyok ennyire leminősítve,egy ideje már annyira nagylelkűek,hogy a saját keresetemből akár vásárolhatok is magamnak anélkül,hogy le lenne ordítva a fejem.

2016. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100e körül keresek, abból 60-65e-t kell leadnom, kulonben kiraknanak az utcára.
2016. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tengericoca válasza:
Nálam 30-40k-t kérnek havonta + mindent magamnak veszek fizetem a telefonom,bérletemet,stb.. nem szoktam pénzt kérni tőlük
2016. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

rezsi + a kajálás rám eső részét és annyi.


Bár lassan már az összes számla az én nevemre jön!

2016. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eddig ők támogattam eddig. De most nappalis suli mellett mentem dolgozni és továbbra is megyek, most sok lett a kiadásom veszek ruhákat, kaját, sminkeket, így azt mondtam nekik, hogy most csak 5 ezret tudok adni, de a köviben 10-et, 15-öt adok. Mondtam, hogy legyen a netre, meg a vízre, gázra..így beszállok ennyivel, de többel nem tudok, mert épp arra gyűjtök, hogy el tudjak majd költözni.
2016. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt mondták, hogy nem kell, csak lássam el magam, vegyek kaját..de én jobban érzem magam, ha adok be.
2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk változó, hogy mennyit adok haza. De általában inkább úgy van, hogy akkor nyúlok a zsebembe, amikor valamire kell a pénz. Előző hónapban 70 ezret adtam, de volt olyan még tavaly, amikor 250 ezret. Változó. Nem kérik egyébként.
2016. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!